MorTilki.Com

Ünlü Şarkıcı Rihanna’dan Trump’a Ağır Sözler: Donald Trump Ruh Hastası

Ünlü Şarkıcı Rihanna’dan Trump’a Ağır Sözler: Donald Trump Ruh Hastası

Müzik ve magazin dünyasının çok konuşulan isimlerden Rihanna, Amerika’da gerçekleşen silahlı saldırıları akıl hastalığı olarak yorumlayan ABD başkanı Trump’a söylediği sert sözlerle dikkatleri üzerine çekti.

Barbadoslu 31 yaşındaki ünlü şarkıcı, Donald Trump’a söylediği sert sözlerle gündemde. Klipleri izlenme rekorları kıran Rihanna, Vogue isimli dergiye verdiği röportajda “Şu sıra Amerika’daki en akıl hastası insan, bizzat Başkan gibi görünüyor” açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

Geride bıraktığımız günlerde Amerika’nın çeşitli bölgelerinde düzenlenen silahlı saldırılarda 31 kişinin hayatını kaybetmesine sessiz kalan Trump, bir süre sonra yaptığı “Çok, çok ciddi akıl hastaları” açıklamasıyla ABD vatandaşlarının tepkisini çekmişti.

Vogue dergisine yaptığı söyleşi sırasında bu olayla ilgili açıklamalar yapan Rihanna, “El Paso’daki aynı Walmart mağazasına aynı silahla bir Arap erkeğini koyun, Trump asla oturduğu yerden bunun ‘akıl hastalığı sorunu’ olduğu açıklamasını yapmazdı. Şu sıra Amerika’daki en akıl hastası insan, bizzat Başkan gibi görünüyor.” şeklinde konuştu.

Yapılan bu saldırıların etnik köken ve ırka göre değerlendirilmesinin yanlış bir düşünce olduğunu dile getiren Rihanna, “Ten rengine göre farklı sınıflandırılıyor. Bu yüze bir tokattır. Tamamen ırkçılıktır” şeklindeki sözleriyle alkış aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ