MorTilki.Com

Hoşlantı Mı Yoksa Aşk Mı? Birine Aşık Olduğumuzu Nasıl Anlayabiliriz?

Hoşlantı Mı Yoksa Aşk Mı? Birine Aşık Olduğumuzu Nasıl Anlayabiliriz?

Günümüzün en merak edilen sorularından birini mercek altına alıyoruz. İnsanlar çoğu zaman; hissettiklerim acaba aşk mı yoksa hoşlantı mı ikilemini yaşamak durumunda kalırlar. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya gelenler akıllarındaki soru işaretlerini nasıl gidermeli? Merak etmeyin, aşık olup olmadığını anlamanın yolları elbette var. Vücudumuza meydana gelen bazı fizyolojik ve psikolojik değişimler ile aşık olduğumuzu anlarız. İşte birine aşık olduğumuzu anlamanın yolları.

Acı ve Zorluklara Karşı Direnciniz Yükseldiyse

Acı ve Zorluklara Karşı Direnciniz Yükseldiyse Aşk

Son dönemlerde acı ve zorluklar ile daha kolay mücadele etmeye başladıysanız, bu aşık olduğunuzun göstergelerinden biridir. Tıp literatüründe henüz adı bilinmese de, aşık olan insanlar hastalık dönemlerini daha kolay ve hafif bir şekilde atlatır.

Umutsuzluğa Kapılmıyor ve Yaşam Enerjiniz Yükseklerdeyse

Umutsuzluğa Kapılmıyor ve Yaşam Enerjiniz Yükseklerdeyse Aşk

Aşık insanlar sevdiği kişiden başkasını kolay kolay dert etmez. Başına kötü olaylar gelse de umutsuz bir havaya girmezler. Hayatınızı tamamen “O” kişiye odaklıdır. Kısacası, aşık olduğunuz kişiyle mutlu olursunuz ve diğer şeyler sizin için fazla önemli değildir.

Gelecek Hayalleri Kurmaya Başladıysanız

Gelecek Hayalleri Kurmaya Başladıysanız Aşk

Aşık olan insanlar, sevdikleri kişi ile gelecek hayalleri kurmaya başlarlar. Sıradan olmayan bu durum aşık olduğunuzun en önemli habercisidir. Eğer birisi ile gelecek hayalleri kurmaya başladıysanız büyük ihtimalle siz ona aşıksınız.

Aileniz İle Tanıştırmayı Düşünüyorsanız

Aileniz İle Tanıştırmayı Düşünüyorsanız

Bu durum genellikle ilişkinin ilerleyen zamanlarında devreye girse de, ilişki döneminin başlarında nadir olarak yaşanabilmektedir. Birbirine aşık olan insanlarda bu süre kısalabilmektedir. Bu gibi durumlar, mutlu ve aşk dolu evlilikler ile sonuçlanabilmektedir.

Geçmişte Yaşadığınız Acıları Unutturduysa

Geçmişte Yaşadığınız Acıları Unutturduysa Aşk

Geçmişte yaşanan bazı olumsuz olaylar kabuk tutar ve kapanmaz. Geçmişinize dönüp baktığınız zaman, unutulmayan bu acıların sizin için artık bir anlamı yoksa doğru insanı buldunuz demektir ve gerçekten aşıksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ