MorTilki.Com

Evinde 140 Yılanla Birlikte Yaşayan Kadın Boynuna Sarılı Piton Yılanıyla Ölü Bulundu

Evinde 140 Yılanla Birlikte Yaşayan Kadın Boynuna Sarılı Piton Yılanıyla Ölü Bulundu

Korkunç olay geçtiğimiz Çarşamba günü akşam saatlerinde Amerika’nın Indiana eyaletinde meydana geldi. 36 yaşındaki Laura Hurts isimli kadın evinde beslediği yılanlarla birlikte yaşıyordu. Eyalet polisi genç kadının boynuna sarılmış 2.5 metrelik bir piton yılanıyla birlikte ölü halde buldu.

Evinde Yılan Koleksiyonu Yapıyordu

Polisin evde yaptığı araştırmada farklı türlerden 140 adet yılan tespit edildi. 36 yaşındaki Laura Hurts isimli kadının yılanlara olan ilgisinden dolayı evinde koleksiyon yaptığı ve bu yılanları besleyerek onlarla birlikte yaşadığı tespit edildi. Olayın ardından kısa bir açıklama yapan Indiana Polis Departmanı yetkilisi,

”Eve girdiğimizde Laura Hurts’un boynuna sarılmış vaziyette 2.5 Metrelik bir piton yılanı olduğunu gördük. Yılanı boynundan çıkardığımızda hayatını kaybetmişti. Cuma günü otopsi yapılacak. Araştırmanın sonucunda kesin ölüm nedenini belirlemiş olacağız” dedi.

Yılanlara Olan Tutkusu Yüzünden Boşanmıştı

Yılanlara olan tutkusu yüzünden evini çeşitli türlerden sürüngenlerle dolduran ve bu hayvanlarla birlikte yaşayan Laura Hurts, bu sebeple kocasıyla sorunlar yaşamış ve boşanma kararı almışlardı. Boşanma sürecinde genç kadının avukatlığını yapan Marcel Katz, ”Hurts, sürüngenlere sevdalı yılan tutkunu bir kadındı. Bu sevgisi önce kocasını sonra da hayatını kaybetmesine neden oldu.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ