MorTilki.Com

Seda Sayan Gaziantep Yarışmacısını Yemekteyiz’den Diskalifiye Etti

Tv8 ekranlarının beğenilen yemek yarışma programı Yemekteyiz’de gergin anlar yaşandı. Bu hafta Gaziantep’e konuk olan sunucu Seda Sayan, tavırlarından hoşlanmadığı bir yarışmacıyı diskalifiye etti.

Seda Sayan’ın önderliğindeki Yemekteyiz programı bu hafta Gaziantep’li yarışmacıların evinde sürüyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü, bu haftanın tek erkek yarışmacısı olan Ayaz Mehmet Kaya’nın evine konuk olan Seda Sayan, yarışmacının tavırlarından hoşlanmadığı için tepkisini dile getirdi ve yarışmacıyı diskalifiye ederek eledi.

Yarışmacı Ayaz Bey’in evine konuk olan diğer yarışmacılar, menüsünde Gaziantep’e özgü bir lezzet olmaması ve sofra sunumu nedeniyle eleştirdi. Eleştiriler üzerine ev sahibi Ayaz Mehmet Kaya’nın sergilediği tavırlar hem diğer yarışmacıları hem de sunucu Seda Sayan’ı rahatsız etti.

Sunucu Seda Sayan sinirlendiği yarışmacının diskalifiye kararını birkaç cümle ile açıklayıp şu ifadeleri kullandı; ”Böyle bir yarışmacı var mı ya? Eleştiriye hiç açık değilsin. Bu kez kararı ben veriyorum. Ayaz’ın tavırlarını hiç beğenmedim. Yarışmacı arkadaşlarına karşı da hiç beğenmedim, bana karşı da beğenmediğim için kesinlikle diskalifiyedir.

Diğer yarışmacılar ise Seda Sayan’ın diskalifiye kararından duydukları memnuniyeti dile getirerek, ünlü sunucuya teşekkür ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ