MorTilki.Com

Konser Sırasında Yaşanan Korkunç Kaza İspanyol Şarkıcının Hayatına Mal Oldu

İspanya’nın tanınmış şarkıcılarından Joana Sainz, geçtiğimiz gün verdiği konser sırasında yaşanan talihsiz kaza sonucu hayatını kaybetti. Sahnede şarkı söylerken karnına isabet eden havai fişek, genç şarkıcının ölümüne neden oldu.

Olay, İspanya’nın Las Berlanas bölgesinde düzenlenen bir konser sırasında gerçekleşti. 15 kişilik ekibi ile sahnede bulunan Joana Sainz, ateşlenen havai fişeğin karnına saplanması sonucu yaşamını yitirdi.

Korkunç olay şu şekilde meydana geldi; Sainz, sahnede şarkı söylerken gösteri amaçlı havai fişekler ateşlendi. Fişekleri fırlatan cihazda oluşan bir arıza sonucu, sahneye fırlayan havai fişeklerden bir tanesi genç şarkının karın bölgesine isabet etti.

Sahnede bulunan ekibin diğer üyeleri, ağır yaralanan Sainz’in yanına koşarak yardımcı olmaya çalıştılar. Konseri izleyenler bir anda şaşırdı ve olaya anlam veremedi.

Joana Sainz, gerçekleşen kaza sonucu bilincini kaybetti. Bilinci kapalı şekilde hastaneye kaldırılan şarkıcı, yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yaşananlar, konser sırasında cep telefonu kayıt alan bir izleyicinin cep telefonu kamerasına yansıdı. İşte genç şarkıcının hayatına mal olan o havai fişek kazasının görüntüleri…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ