MorTilki.Com

Binanın Çatısına Çıkıp Para Saçan Bitcoin Milyoneri Genç Hapis Cezası Aldı

Çin‘de geçtiğimiz günlerde ilginç bir olay yaşandı. 25 yaşında olan Wong Ching-kit isimli Bitcoin milyoneri, Hong Kong şehrinde dar gelirli insanların yaşadığı bir bölgedeki apartmanın çatısına çıkarak aşağıya para saçtı. Şaşkınlık yaratan olay sonrası milyoner genç hapis cezası almaktan kurtulamadı.

25 yaşındaki Bitcoin milyoneri genç “Coin Young Master” ismi ile bölgede ün kazanmış durumda. Bu olayı kripto paraların tanıtımı için yaptığını açıklayan genç, toplumun huzurunu bozmak suçundan dolayı göz altına alındı ve 10 günlük bir hapis cezası aldı.

Hakim karşısına çıkan milyoner genç, hakkındaki iddiaları kabul etti ve bölgeye iki lüks marka araç ile gelerek yolu trafiğe kapattığını söyledi. Duruşma sırasına konuşan avukatı, gencin bu eylemi tanıtım için yaptığını ve amacının toplumun huzurunu bozmamak olduğunu dile getirdi.

Duruşma sonunda mahkeme heyeti, Bitcoin milyoneri gence 10 günlük hapis cezası verdi ve ceza 2 yıl sonraya ertelendi.

Wong Ching-kit, 10 günlük ceza almasına rağmen amacına ulaşmayı başardı. Gencin para saçtığı anlar YouTube’de yayınlandı ve kısa bir sürede on binlerce kişiye ulaştı.

İşte milyoner gencin para saçtığı o anlar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ