MorTilki.Com

Kansere Dikkat Çekmeyi Amaçlayan YouTuber, Göğsüne Gizli Kamera Yerleştirip Sokaklarda Dolaştı

Whitney Zelig isimli Amerikalı kadın, meme kanserine dikkat çekmek için sıradışı bir yönteme başvurdu. Göğüs dekolteli bir kıyafetle sokakta yürürken insanların bakışlarına dikkat çekmek isteyen kadın, kıyafetinin içine yerleştirdiği gizli kamera ile o meraklı bakışları kayıt altına aldı. Bu görüntüleri YouTube kanalında yayınlayan Whitney’in paylaşımı, sosyal medyanın en dikkat çeken videolarından oldu.

Dünyanın bütün ülkelerinde yaşayan kadınlar, sokakta yürüdükleri esnada vücutlarının çeşitli yerlerine yönelen bakışlardan rahatsızlık duyuyor. ABD’nin New York şehrinde yaşayan bir kadın, bu durumu insanlara gösterebilmek için göğsüne gizli kamera yerleştirdi ve şehrin en işlek caddesinde kısa bir tura çıktı.

Bir sosyal sorumluluk projesine dikkat çekmek için böyle bir video çektiğini söyleyen Whitney, projesini “İnsanlar nasıl göğsünüze bakıyorsa siz de düzenli olarak göğüslerinize bakın.” sloganı ile başlattığı. 

Whitney tahminlerinde yanılmadı ve yanından geçen birçok kişinin bakışları genç kadının göğüslerine odaklandı.

New York sokaklarında yürüyen kadının gizli kamerasına renkli görüntüler de takıldı. O anlarda sevimli bir köpeğin meraklı bakışları dikkatlerden kaçmadı.

Annesinin erken teşhis sayesinde meme kanserinden kurtulduğu için böyle bir video projesinde yer aldığını söyleyen Whitney Zelig, paylaştığı video ile dikkat çekmeyi başardı. 

Paylaşılan video, bir hafta gibi kısa bir sürede 1 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi ve çok sayıda yorum yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ