MorTilki.Com

Ünlü Şarkıcı Metin Şentürk, Seksenler Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Ünlü Şarkıcı Metin Şentürk, Seksenler Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Bu sezon yeniden ekranlara merhaba diyen Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Esprili tavırları ve şarkılarıyla bilinen ünlü şarkıcı Metin Şentürk, 80’li yılların anlatıldığı sevilen diziye transfer oldu.

TRT 1 ekranlarının Mint prodüksiyon imzalı Seksenler dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Metin Şentürk, hayat vereceği yeni karakterle diziye renk katacak.

Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Bora Tekay’ın yaptığı Seksenler dizisinin yeni oyuncusu Metin Şentürk, seyircilerin karşısına “Ferit” karakteriyle çıkacak.

Sevilen şarkıcı Metin Şentürk tarafından canlandırılan Ferit karakteri, mahallede kaset dükkanı işleten görme engelli bir esnaf. Gözleri görmeyen Ferit’in evden iş yerine gelirken bir zorlukla karşılaşmaması, film izlemesi ve iş yerinde rahat tavırlar sergilemesi gibi konular mahalle sakinlerinin dikkatinden kaçmaz. Mahallede Ferit’in aslında görme engelli olmadığı dedikoduları yayılmaya başlar.

1980’li yıllardaki mahalle kültürü, o yıllarda yaşanan olaylar ve insanların dayanışmasını eğlenceli bir dille anlatan Seksenler dizisi, izleyicilerini geçmiş yıllara götürüyor.

Unutulmaya yüz tutmuş birçok şeyi yeniden insanlara hatırlatmayı başaran dizi; usta oyuncu kadrosu, eğlenceli hikayesi, diziye yeni katılan Metin Şentürk’ün şarkıları ve gizemli hikayesiyle hafta içi günlerde ekrana geliyor. Seksenler TRT 1’de saat 17.00’de yayınlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ