MorTilki.Com

Survivor 2020 Kadrosu Netleşmeye Başladı: Acun Ilıcalı İlk Yarışmacıyı Canlı Yayında Açıkladı

Survivor 2020 Kadrosu Netleşmeye Başladı: Acun Ilıcalı İlk Yarışmacıyı Canlı Yayında Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım programının canlı yayın konuğu olan Acun Ilıcalı, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yarışmaya katılması kesin hale gelen ilk ismin, Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile adını duyuran Ersin Korkut olduğunu duyurdu.

Konuk olduğu programda TV8’in iddialı yapımlarından olan O Ses Türkiye ve MasterChef gibi programlar hakkında merak edilenleri cevaplayan Acun Ilıcalı, Survivor 2020’nin ilk ünlü yarışmacısının kim olduğunu söyledi.

Ersin Korkut Survivor Yarışmasının İlk Ünlü Yarışmacısı

Rol aldığı filmlerindeki komedi sahneleriyle izleyicileri kahkahaya boğan Ersin Korkut, merakla beklenen Surivor’da yarışacak. 

Yarışmanın yeni sezonun çok eğlenceli ve kıyasıya mücadelelere sahne olacağını belirten Acun Ilıcalı, Survivor 2020’nin Ünlüler ve Gönüller şeklinde iki takımdan oluşacağını açıkladı. Programın yeni sezonunda eski yarışmacılardan kimsenin katılmayacağını dile getiren ünlü televizyoncu, Ersin Korkut’un fiziki yönden yetersiz gibi görünmesine rağmen yarışmada başarılı olacağını dile getirdi.

Survivor 2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Ilıcalı, izleyicileri şimdiden meraklandıran Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020’nin ne zaman başlayacağını canlı yayında duyurdu. Yarışmanın yeni sezon bölümlerinin, 2020 Şubat ayının ilk günlerinde TV8 ekranlarında seyircisiyle buluşacağı haberini verdi.

Ersin Korkut Kimdir?

Ünlü sinema sanatçısı ve yapımcısı Yılmaz Erdoğan’ın kuzeni olan Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 tarihinde Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Televizyon dünyasına adım atmadan önce farklı yerlerde birçok işte çalışmıştır.

Yılmaz Erdoğan’ın daveti üzerine BKM çatısı altında çeşitli işlerde görev aldı. Bir tiyatro oyunun arka kadrosunda çalışan Ersin Korkut, ilerleyen dönemlerde aynı tiyatroda oyuncu olarak rol almıştır. Daha sonra Cem Yılmaz ile bir reklamda oynayarak adını duyurmayı başarmıştır. Beşiktaş Kültür Merkezi tarafından hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programındaki skeçleri ile sevilen bir oyuncu haline gelmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ