MorTilki.Com

Cansu Dere ve Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Ferhat ile Şirin’in Hazırlıkları Başladı

Cansu Dere ve Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Ferhat ile Şirin’in Hazırlıkları Başladı

Geçtiğimiz günlerde TV8 kanalı ile anlaşan, daha sonra sürpriz bir şekilde anlaşmanın iptal edildiği duyurulan Ferhat ile Şirin dizisinin hazırlıkları başladı. Dizinin başrol oyuncularından Cansu Dere ve Tolga Sarıtaş, okuma provalarında ilk defa bir araya geldi.

Hepimizin aşina olduğu destansı aşk öykülerinden “Ferhat ile Şirin“in aşk hikayesi, günümüz şartlarına göre yeniden uyarlandı. O3 Medya ve Artistanbul tarafından yapımı üstlenilen Ferhat ile Şirin dizisi, önümüzdeki günlerde Fox Tv ekranlarında olacak.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşecek olan Ferhat ile Şirin isimli iddialı yeni televizyon dizisinin çekim hazırlıkları büyük bir titizlikle hız kesmeden devam ediyor. Başarılı oyuncu Cansu Dere’nin merak edilen yeni dizisinden ilk bilgiler geldi. Dizi oyuncularının okuma provası için bir araya geldikleri anlarda çekilen ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Dizinin yönetmen koltuğunda oturacak Mehmet Ada Öztekin ile dizinin oyuncularından Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar gibi isimler, okuma provaları için dizi ekibiyle buluştu.

Ferhat ile Şirin Dizisinin Çekimleri Yakında Başlıyor

Çekimlerine kısa bir süre sonra İstanbul’da başlanacak olan dizide, seyircileri ekran başına kilitleyecek bir aşk öyküsü konu alınıyor. İzleyiciler Ferhat ile Şirin dizisinde aşkın her haline tanıklık edecek.

Ferhat ile Şirin Dizisinin Konusu

Dizinin ana karakterlerinden Ferhat, Şirin ve Banu, kendilerini çıkılması zor bir aşk girdabının içinde bulacaklar. İkilinin bu dillere destan aşk hikayesinde bazen hüzünlü, bazen de güzel anlar yaşanacak.

Ferhat ile Şirin aşkının önündeki en büyük engel olan Banu, farkında olmadan bu aşkın daha tutkulu ve bir hale gelmesine neden olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ