MorTilki.Com

Fenomen İnternet Dizisi Aynen Aynen’in Yeni Adresi Belli Oldu

Fenomen İnternet Dizisi Aynen Aynen’in Yeni Adresi Belli Oldu

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın oynadığı internet dizisi “Aynen Aynen”, yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicinin ilgisini çekmeyi başarmıştı. YouTube’de ekrana gelen bölümleri 1 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen Aynen Aynen’in yeni bölümleri artık BluTv’de yayınlanacak.

Kadın erkek ilişkilerinin komik bir dille anlatıldığı, yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut’un yaptığı Games Medya imzalı Aynen Aynen dizisi, merakla beklenen yeni hikayeleriyle BluTv ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkacak.

Genç televizyon izleyicilerinin severek takip ettiği başarılı oyunculardan Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın rol aldığı dizi, günümüz ilişkilerini farklı bir bakış açısıyla anlatıyor.

Geçtiğimiz yıllarda yaygınlaşma başlayan internet dizileri, kısa sürede elde ettikleri başarı ile dijital yayın platformlarının dikkatini çekiyor.

Özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından rağbet gören bu diziler, işledikleri sıra dışı konu ve izleyiciyi sıkmayan kısa süreli bölümleriyle klasik televizyon dizisi alışkanlıklarını değiştiriyor.

Emir ve Nil karakterinin tanışmasıyla başlayan Aynen Aynen dizisi, 10 dakikalık bölümler şeklinde yayınlanıyor. İkilinin yaşadığı komik anlar izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

YouTube platformunun izlenme rekorları kıran internet dizisi Aynen Aynen, yeni bölümüyle 17 Ekim 2019 tarihinde BluTv’de yayımlanacak. Haftada bir bölüm şeklinde ekrana gelecek dizi, Perşembe günleri sevenleriyle buluşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ