MorTilki.Com

MasterChef Yarışmasının Son Bölümünde Yaşanan Gergin Anlar! Mehmet Şef Yarışmacıyı Kovdu

MasterChef Yarışmasının Son Bölümünde Yaşanan Gergin Anlar! Mehmet Şef Yarışmacıyı Kovdu

TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye yarışmasının son bölümünde yaşanan olay, izleyicileri ve stüdyodaki diğer yarışmacıları oldukça şaşırttı. Yarışmacılardan Mustafa ve Şef Mehmet Yalçınkaya arasındaki tartışma, Mustafa’nın stüdyodan kovulmasıyla sonuçlandı.

Yemek konusunda ün salmış Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni gibi jürilerin bulunduğu MasterChef 25. son bölüm, yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği anlara sahne oldu.

Mustafa’nın Sözleri, Stüdyodan Kovulmasına Neden Oldu

Yarışmanın 25. bölümünde şeflerin tadım yaptığı esnada konuşan Mustafa, jüri üyeliği yapan şeflerin sinirlenmesine neden oldu. Mustafa, “Arkadaşlarıma saygısızlık etmek istemiyorum ama Oradaki üç gözleme de çıtır çıtır mı? Bunu merak ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yarışmacının sözlerinin ardından şef Danilo, “Sen kendini merak et. Seninki çıtır çıtır mı Mustafa?” sözleriyle karşılık verdi. Yarışmanın diğer şeflerinden Mehmet Yalçınkaya duruma sinirlenerek; “Burada jürisinin ‘J’sini sorgulayacak kim var? Sen kimsin ya bize burada şey yapıyorsun. Çık dışarı. Bunu bize ikinci kez yapıyorsun. Haddini bil.” diyerek Mustafa’yı kovdu.

Yarışmacıya Ceza Verildi

MasterChef’in son bölümündeki sözleri nedeniyle tepki alarak stüdyodan kovulan Mustafa’ya ceza verildi. Yaşanan gerginlikten sonra yapılan istişarenin ardından yarışmacıyı kovan Mehmet şef, “Bu yaptığın saygısızlık nedeniyle bir karar aldık. Bu hafta katıldığın takım dokunulmazlık oyununa giderse, sen bu oyuna katılamayacaksın.” diyerek Mustafa’nın cezasını açıkladı.

Verilen cezanın ardından büyük bir üzüntü yaşayan Mustafa diğer yarışmacılardan özür dileyerek, “Aslında biraz hırs yaptım. Yeni adapte oluyorum arkadaşlara ve ortama. Benim çıkışlarım fevri olabilir kabul ediyorum. Haddinden fazla sessiz kaldığım zaman içime atıyorum ve bende patlama yaşatıyor. Hiç bir zaman sizin verdiğiniz kararları sorgulamadım. Hepinizden ve arkadaşlarımdan özür diliyorum.” sözleriyle gerginleşen ortamı azda olsa sakinleştirmeyi başardı.

İşte MasterChef Türkiye stüdyosunda yaşanan o gergin anların videosu:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ