MorTilki.Com

Kadın Dizisindeki Güldüren Çekim Hatası Dikkatlerden Kaçmadı

Kadın Dizisindeki Güldüren Çekim Hatası Dikkatlerden Kaçmadı

Salı akşamlarının beğenilen drama dizisi Kadın, 64. Bölüm ile sezon finali yaparak ara vermişti. Yaz sezonunun bitmesiyle dizinin çekimlerine yeniden başlandı ancak 65. bölüm fragmanındaki bir hata dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Kaza sahnesiyle sezon finaline giren dizide, ambulansın gelmesiyle sedyeye alınan Bahar beyaz tenliydi. Fakat aynı sahnenin devamı niteliğinde olan 65. bölüm fragmanında Bahar bronz teni ile dikkat çekiyor. Yeni sezon fragmanında göze çarpan bu devamlılık çekim hatası dizinin hayranlarını güldürdü.

Son bölümde kahramanlarımız Bahar, Sarp, Arif ve Hatice ciddi bir trafik kazası geçirmişti ve ambulansın gelmesiyle birlikte Bahar hastaneye doğru yola çıkmıştı. Sezon finalinde yaşanan bu trajik sahnede Bahar beyaz tenliydi ancak 65. bölümde ambulanstan indirilerek hastaneye ulaştırılan Bahar’ın bronz tenli olduğu görülüyor.

Diziden Kimler Ayrılıyor?

Rekortmen drama Kadın dizisinin son sahnesinde arabaya binen kahramanlarımız ciddi bir trafik kazası geçirmiş ve ambulansın gelmesiyle bölüm sonlanmıştı. Yeni sezon fragmanında Arif ve Bahar’ın yaşadığı görülüyor ancak Hatice ve Sarp’ın dizideki akıbetini öğrenmek için sanırım yeni bölümü izlememiz gerekecek.

Kadın 65. yeni sezon bölümü 1 Ekim Salı tarihinde Fox Tv kanalında seyircisiyle buluşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ