MorTilki.Com

Kadir Ezildi’nin Sunduğu Temizlik Benim İşim Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Kadir Ezildi’nin Sunduğu Temizlik Benim İşim Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışma programlarından Temizlik Benim İşim yarışmasının yayın tarihi netlik kazandı.

Talya Prodüksiyon’un yapımcılığını üstendiği Temizlik Benim İşim yarışmasının ilk bölümü, 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 14:00’da Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Merakla beklenen yeni yarışmada, temizlik konusunda iddialı olan beş kişi, temizlik konusunda oldukça titiz olan Kadir Ezildi‘den en yüksek puanları almak için temizlik konusundaki hünerlerini sergileyecek. Yarışmacılar bir haftalık süre zarfında kirli ve dağınık olan beş evi temizleyecek.

Oldukça renkli görüntüler ve kıyasıya rekabetlere sahne olacak yarışmada, haftanın birincisi olmaya hak kazanan yarışmacı büyük ödülü kazanacak.

Temizlik konusundaki hünerlerini göstermek isteyen yarışmacılar, daha önce hiç görmedikleri kirli bir eve misafir olacak. Yarışmacılar, kirli evi en kısa zamanda tertemiz ve düzenli bir hale getirebilmek için ter dökecek.

Yarışmacıların karşısına tahmin ettiklerinden daha da kirli ve dağınık evler çıkacak ve ortaya eğlenceli görüntüler ortaya çıkacak.

Yarışmanın sunucusu Kadir Ezildi, o gün yarışan yarışmacıya destek olmak için fikirlerini sunacak. Ancak programa konuk olan yarışmacılar, titizliği ile tanınan Kadir Ezildi’nin eleştirilerine maruz kalacak. Günün yarışmacısı rakipleri ve sunucudan en yüksek puanları alabilmek için temizlik konusundaki hünerlerini sergileyecek.

Haftanın sonunda en yüksek puanı almayı başaran yarışmacı, 10.000 TL’lik haftanın ödülünü kazanacak.

İşte merakla beklenen Temizlik Benim İşim yarışmasının son yayımlanan fragmanı:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ