MorTilki.Com

Müge Anlı’nın Sunduğu Güven Bana Yarışmasında Duygusal Anlar Yaşandı

Müge Anlı’nın Sunduğu Güven Bana Yarışmasında Duygusal Anlar Yaşandı

ATV ekranlarında yayınlanmakta olan, sunuculuğunu Müge Anlı‘nın yaptığı Güven Bana isimli yarışmada duygusal anlar yaşandı. Yarışmacılardan Avukat Onur Burak Büyüksökmen ve pazarcılık işi ile uğraşan Mevlüt Akın‘ın, yarışmanın finalinde yaşadığı anlar izleyenleri duygulandırdı. 

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı, yaz sezonunda Güven Bana isimli yarışmanın sunuculuğunu üstlendi. ATV’de 4 Temmuz 2019 Perşembe günü ekrana gelen, Güven Bana yarışmasının son bölümündeki duygu dolu anlar izleyicileri etkiledi.

Yarışmanın son bölümünde Avukat Onur Burak Büyüksökmen ile fenomen pazarcı Mevlüt Akın yarışmaya hak kazandı. İki yarışmacı da stüdyoda bulunan yakınları, butona basarak parayı tek başlarına almaları konusunda telkinde bulundu. Ancak yarışmacılar birbirine güvenmeyi tercih etti. Yarışmacılardan Mevlüt Akın, yakınlarının ısrarlarına rağmen, “Ben sözümden dönmem, sonuna kadar gideceğim, ona güveniyorum” şeklindeki sözleri izleyenlerin duygulanmasına neden oldu.

Her iki yarışmacı da birbirine güvenerek final sorusuna kadar gelmeyi başardı. İki yarışmacı da butona basmayacaklarını açıkladı. Yarışmanın son anlarında Onur Burak Büyüksökmen isimli yarışmacı, her ikisinin de yarışmadan eli boş dönmesi riskine karşı, rakibinin butona basarak parayı almasını istedi. Büyüksökmen’in bu isteğini iki defa tekrarlaması üzerine rakibi Mevlüt Akın, miktar 45 bin TL’ye ulaşınca butona basarak parayı tek başına kazandı.

Butona basarak 45 bin TL’yi tek başına alan Mevlüt Akın, butona bastığı için pişman oldu ve gözyaşlarına hakim olamadı. Yaşanan duygusal anlar yarışmayı izleyenleri de duygulandırdı. Yarışmanın sonunda söz alan Avukat Büyüksökmen, rakibi Mevlüt Akın’ı çok sevdiğini ve para ödülünü kendisinin kazanamadığı için üzülmediğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ