MorTilki.Com

Müge Anlı Yaz Sezonunda Güven Bana İsimli Yarışmanın Sunuculuğunu Yapacak

Müge Anlı Yaz Sezonunda Güven Bana İsimli Yarışmanın Sunuculuğunu Yapacak

Ekranların en sevilen yüzlerinden biri olan Müge Anlı, Atv’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaz döneminde ”Güven Bana” isimli yarışmanın sunuculuğunu yapacağını açıkladı. Geçtiğimiz hafta çekimleri başlayan yarışma hakkında bazı detayları açıklayan Anlı, kendisininde çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Kayıp insanları hatta hayvanları bulması, faili meçhul cinayetleri araştırıp olayları gün yüzüne çıkarmasıyla bilinen ekranların tecrübeli ismi Müge Anlı yaz ayları boyunca yine Atv ekranlarında yayımlanacak olan yarışma programını sunacak. Yayın gün ve saatinin henüz netlik kazanmadığını belirten Müge Anlı, ”Tam emin değilim ancak gelecek hafta başlayabilir” dedi.

Daha önce Tamer Karadağlı’nın sunduğu Güven Bana isimli yarışmanın ilk bölüm çekimleri gerçekleşti. Müge anlı ilk çekimlerin çok keyifli geçtiğini anlatarak yarışma formatı hakkında da kısa bilgiler verdi.

WhatsApp ile Başvuru Yapılabilecek

Yarından itibaren yarışmaya başvurmak isteyenler için bir WhatsApp telefon numarası vereceğini söyleyen Müge Anlı, ”Mıymıy yarışmacı istemiyorum. Kendisine güvenen, enerjisi yüksek olan insanlar, kendi videonuzu çekin whatsapp numaramıza vakit kaybetmeden atın ve sizinle yarışalım. Sorular kolay, yeterki heyecana kapılmayalım.” dedi.

Güven bana yarışmasının başlama tarihi ve hangi günler yayınlanacağı netlik kazanmasada, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Sezon Finali olmasının ardından ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ