MorTilki.Com

Fenomen İnternet Dizisi Atiye’nin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı! Atiye 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Fenomen İnternet Dizisi Atiye’nin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı! Atiye 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Gizemli hikayesi ve deneyimli oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz sezona damga vuran Netflix dizisi Atiye, 2. yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yetenekli, genç ve güzel bir ressamın başından geçen mistik olayları konu alan Atiye’nin 2. sezon fragmanı ve yayınlanacağı tarih netleşti.

Netflix dijital platformunun iddialı Türkçe yapımlarından Atiye’nin ikinci sezon fragmanı, uzun süren bir bekleyişin ardından bugün paylaşıldı. 8’er bölümlük sezonlar şeklinde hazırlanan projenin 2. sezonu, 10 Eylül Perşembe günü yayında olacak.

Her seçim yeni bir olasılık demektir” sloganıyla yayınlanan Atiye 2. sezon fragmanı, sosyal medyada kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 10 Eylül 2020’de seyircisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin başrollerini Beren Saat ile Mehmet Günsur paylaşıyor.

Geçmişiyle yüzleşmek için çıktığı yolda kendini sıra dışı bir hikayenin içinde bulan Atiye, Göbeklitepe’de başlayan bu macerayı Nemrut’a kadar taşıyacak. Karşısına çıkan bir sembolle hayatı bir anda değişen başarılı ressam, dizinin ikinci sezonunda yeni keşiflere imza atmaya hazırlanıyor.

İstanbul’da sıradan bir hayat süren genç bir ressam olan Atiye, tüm hayatını mesleki kariyeri üzerine odaklamış güzel bir kadındır. Ancak bütün planları, dünyanın en eski tapınağı olarak literatüre geçen Göbeklitepe‘deki bir keşif sonrası bambaşka bir hal alır. Kazılarda karşısına çıkan gizemli sembol, Atiye ve Göbekli arasındaki akıl almaz bağlantıyı ortaya çıkarır. Bu yaşananlar, Atiye’nin karşısına çıkan diğer sıraların peşinden gitmesine neden olacaktır.

Atiye 3. Sezon Çekimlerine Başlandı!

36 yaşındaki ünlü oyuncu Beren Saat, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı bir duyuruyla Atiye’nin 3. sezon hazırlıklarına başlandığını açıkladı.

Dizinin final sezonu olarak kararlaştırılan 3. sezon çekimleri, televizyon sektörünü de yakından etkiyen pandemi süreci nedeniyle bir süre ertelenmişti. Dizinin başrol oyuncusu, aylarca süren bir bekleyişin ardından gerekli tüm önlemlerin alınarak 3. sezon çekimlerine yeniden başladıklarını duyurdu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ