MorTilki.Com

Fox Tv’den İstifa Eden Fatih Portakal’ın Yerine Kimin Geçeceği Merak Konusu Oldu

Fox Tv’den İstifa Eden Fatih Portakal’ın Yerine Kimin Geçeceği Merak Konusu Oldu

Hafta içi her akşam Fox Tv ana haberin sunuculuğunu üstlenen Fatih Portakal istifa etti. Ünlü sunucu istifa gerekçesini ”yoruldum” diyerek özetlerken, yerine kimin geçeceği ise merak konusu oldu.

Fox Tv ekranlarının ana haber sunucusu Fatih Portakal, kanaldaki işinden istifa etti. Haber koordinatörü Doğan Şentürk’ün tüm ikna çabalarına rağmen kararından vazgeçmeyen ünlü sunucunun, eşi Armağan Portakal ile tarım işine gireceği belirtildi.

Gazeteciliği Bırakıp, Tarıma Başlayacak!

Uzun yıllardır Fox Tv kanalının ana haber bülteninde görmeye alışık olduğumuz Fatih Portakal artık ekranlardan uzak bir yaşam sürdürecek. Eşi Armağan Portakal ile tarım işine giren ünlü anchorman, Seferihisar’da doğal ürün yetiştiriciliği yapacak.

Doğan Şentürk’e istifa gerekçesini açıklayan Portakal, ”Ben artık yoruldum. Kendimi tekrarlamaya başladım. Artık gazetecilik yapmayacağım emekli olmak istiyorum” dedi. Ünlü anchorman son kez haber bülteninde ekrana çıkacak ve vedasını duyurarak gazetecilik sayfasını kesin olarak kapatacak.

Fatih Portakal’ın sunuculuğunu üstlendiği Fox ana haber bülteni geçtiğimiz sezonlarda reyting sıralamalarında çoğu zaman ilk üçe girmeyi başarıyordu. Elbette bu başarının arkasında Portakal’ın samimi tavırları ve yılların verdiği habercilik tecrübesi yatıyor. Son yaşanan gelişmelerin ardından, yerine kimin geçeceği ise merak konusu oldu. Yeni Fox ana haber sunucusu tam olarak henüz belli olmadı ancak öne çıkan birkaç muhtemel isim var…

Fox Ana Haber Bültenini Kim Sunacak?

Akla gelen ilk isim, sabah saatlerinde Çalar Saat’i sunan İsmail Küçükkaya oldu ancak ünlü sunucunun akşam bülteninde yer almak istemediği öğrenildi.

Kulislerde konuşulan diğer isimler ise Cüneyt Özdemir ve Deniz Zeyrek. Henüz kesin bir bilgi olmasa da bu iki isimden birinin ana haberi sunması olası görünüyor. Diğer yandan, Selçuk Tepeli‘nin de ana haberi sunabileceği konuşulanlar arasında.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ