MorTilki.Com

İngiliz Kanalı BBC First, Türkiye’de Yayın Hayatına Başlıyor!

İngiliz Kanalı BBC First, Türkiye’de Yayın Hayatına Başlıyor!

BBC Studios’a ait İngiliz premium Tv kanalı BBC First, Türkiye’de ekrana gelmek için gün sayıyor. Doctor Who, Mallorca Files, Les Miserables ve MotherFatherSon gibi popüler dizileriyle bilinen İngiliz kanalı, 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü Türkiye’de yayın hayatına başlayacak.

Suç, komedi ve drama türündeki popüler dizileriyle bilinen İngiliz Tv kanalı BBC First, artık Türkiye’den de izlenebilecek. 27 Mayıs 2020 tarihinde Türk Telekom Tivibu aracılığıyla yayın hayatına başlayacak kanalda, Doctor Who, The Mallorca Files, Les Miserables, Brexit ve MotherFatherSon gibi popüler diziler Türkçe altyazılı olarak izleyenlerin beğenisine sunulacak.

BBC Studios‘un Türkiye’de yayınladığı ilk kanalı BBC First değil. Bilindiği gibi, BBC Earth, BBC World News ve CBebbbies zaten Türkiye’den izlenebiliyordu. 2014 yılında yayın hayatına başlayan BBC First, Kanada, Hollanda, Afrika, Belçika,  Singapur, Malezya ve Polonya’dan sonra Türkiye’de de izlenebilecek. Böylelikle, BBC Studios’a ait 4. kanal Türkiye’de ekrana gelmiş olacak.

BBC First’de Neleri İzleyeceğiz?

BBC First yayın hayatına başlar başlamaz, Türkiye’de azımsanamayacak sayıda hayranı bulunan Doctor Who dizisini yayın akışına alacak. Ayrıca, MotherFatherSon, Brexit, The Mallorca Files, Father Brown, Death in Paradise, Call the Midwife, Shakespeare and Hathaway, The Durrells ve Victor Hugo’nun 1862 tarihli romanından uyarlama Les Miserables (Sefiller) gibi pek çok popüler diziyi izleme şansımız olacak.

27 Mayıs 2020 Çarşamba tarihinde Türkiye yayınına start verecek olan premium kanala, Tivibu Go uygulaması sayesinde erişim sağlanabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ