MorTilki.Com

Yılmaz Erdoğan’dan Karantina Dizisi: Babam ile Sosyal Mesafe

Yılmaz Erdoğan’dan Karantina Dizisi: Babam ile Sosyal Mesafe

Yılmaz Erdoğan’dan pandemi günlerinde geçen yepyeni bir komedi dizisi geliyor. ”Babam ile Sosyal Mesafe” isimli dizinin ilk bölüm senaryosu tamamlandı bile! Önümüzdeki günlerde BKM tarafından çekimlerine başlanacak.

Yaptığı kaliteli işlerle adından sıkça söz ettiren Yılmaz Erdoğan, tiyatro, sinema, stand-up ve şiirden sonra yeniden televizyona dönüyor. Babam ile Sosyal Mesafe dizisi, isminden de anlaşılacağı üzere, bir baba ve oğlunun mecburi olarak karantina günlerinde aynı çatı altında yaşadıkları günlerde başlarından geçenleri seyirciye aktaracak. Erdoğan, pandemi günlerini Muğla, Köyceğiz’de geçiriyor. Burada yeni projesini kaleme alan ünlü isim, 1. bölüm senaryosunu tamamladı bile.

Babam ile Sosyal Mesafe Konusu Ne?

Yılmaz Erdoğan imzalı Babam ile Sosyal Mesafe dizisi, bir baba ve oğlunun karantina günlerinde mecburen bir araya gelmesini ve aynı çatı altında kaldıkları günlerde yaşadıklarını ekrana taşıyor. 50’li yaşlarda olan bir adam, arasının pek iyi olmadığı ve ayrı yaşayan genç oğlunun yanına gider. Tam da bu esnada salgın nedeniyle önlemler alınmaya başlar ve sokağa çıkma kısıtlaması getirilir. Baba ve oğlu arasındaki gerginlik devam ederken, birde aynı evde kalma mecburiyetleri ortaya çıkınca komik olaylar zinciri başlamış olur.

Dizinin senaryosunu yazan Yılmaz Erdoğan, aynı zamanda başrollerden birini oynayacak ve dizide ”baba” rolünü üstlenecek. Oğlunu oynayacak isim ise henüz netlik kazanmadı. Dizinin çekimleri evde yapılacak ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tarafından gerçekleştirilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ