MorTilki.Com

Çukur 93. Bölüm Oyuncuların Evde Çektiği Sahnelerle Ekrana Gelecek

Çukur 93. Bölüm Oyuncuların Evde Çektiği Sahnelerle Ekrana Gelecek

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid pandemisi nedeniyle bir süredir çekimleri durdurulan Çukur dizisi, oyuncuların evlerinde çektiği bölümlerle yeniden ekrana gelecek. Dizinin evde çekilen 93. bölümü 20 Nisan akşamı yayımlanacak.

Show Tv ekranlarının 3 sezondur izlenme rekorları kıran aksiyon dizisi Çukur, salgın nedeniyle bir süredir çekimlere ara vermişti. Geçtiğimiz haftalarda evlerinden yaptıkları canlı yayınla seyirci karşısına çıkan Çukur ekibi, bu kez de evlerinde çektikleri özel bölümle ekrana gelecek.

93. Bölümün Çekimleri Oyuncuların Evlerinde Gerçekleştirildi

Daha önceki bölümlerde sosyal sorumluluk projelerine değinen Çukur oyuncuları, ”Çukur Evde” bölümleriyle YouTube üzerinden seyirci karşısına çıkmışlardı. Şimdi ise dizinin 20 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölüm, oyuncuların kendi evlerinden çektiği sahneler oluşturulacak. 93. Ev özel bölümünde, Yamaç ile ağabeylerinin arasındaki gerilime Vartolu’nun dahil olmasını izleyeceğiz. Ayrıca, Karaca ve Azer’in gizli ilişkisinde yaşanan gelişmelere tanık olacağız.

Çukur Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Show Tv ekranlarının rekortmen dizisi Çukur’un bu akşam ekrana gelecek 93. yeni bölümünde ağabeyleriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç, çözüm bulmak amacıyla Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği desteği göremeyecek. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken cezaevindeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Kapalı kapılar ardında görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca’nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül’e yaklaşmak amacıyla bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni hasımları Arık Böke Erdenet’le ilgili elde edecekleri yeni bilgi merak konusu olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ