MorTilki.Com

The Witcher 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Açıklandı! Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Gelecek?

The Witcher 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Açıklandı! Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Gelecek?

İlk sezon bölümleri 20 Aralık 2019 tarihinde Netflix’te yayınlanan The Witcher, rekor izlenme sayısına ulaşarak son dönemlerin en popüler yabancı dizisi haline gelmişti. İkinci yeni sezon çekimleri başlayan The Witcher’ın oyuncu kadrosu, şirket tarafından resmi olarak duyuruldu.

Netflix, macera, aksiyon ve fantastik türündeki The Witcher’ın yeni sezon çalışmalarına başladı. Yayımlanan resmi duyuruda; dizinin ikinci sezon çekimlerinin Birleşik Krallık’ta başladığı açıklanırken, diziye yeni dahil olan oyuncuların isimleri de netleşti.

Şubat ayının son haftası başlanan çekimlerin 178 gün gibi sürede tamamlanmasın planlanıyor. Dizinin yapımcısı, geride bıraktığımız günlerde katıldığı bir programda The Witcher 2. sezon hakkında merak edilen soruları cevaplamıştı. Yeni sezon bölümlerinin yayın tarihi için aceleci davranmamaları gerektiğini ve yeni ekibin oluşturulması için zamana ihtiyaç duyduklarını belirtilmişti.

Geralt ve Ciri karakterlerinin ilk sezonda bir araya gelmesinin ardından, ikinci sezonda bu ikilinin Witcher’ların eğitim aldığı Kaer Morhen kalesine gitmesi bekleniyor. İlk eğitimini burada alacak olan Ciri, Vesemir, Coen ve Lambert gibi karakterlerle karşılaşacak. 

Listede, diziye ikinci sezonda katılması beklenen bazı karakterlerin isimlerinin bulunmaması kafa karıştırdı. Bunun nedenin ise yapımcının bazı oyuncularla henüz anlaşmaya varamadığı, önümüzdeki süreçte yeni oyuncularının isimlerinin de listeye ekleneceği söyleniyor.

The Witcher İkinci Sezon Oyuncuları ve Canlandıracakları Karakterler:

  • Paul Bullion (Peaky Blinders): Witcher Lambert
  • Yasen Atour (Young Wallender): Poviss’ten bir başka witcher Coën
  • Agnes Bjorn: Güçlü bir bruxa olan Vereena
  • Thue Ersted Rasmussen (Fast and Furious 9): Geralt’ın eski dostu Eskel
  • Aisha Fabienne Ross (The Danish Girl): Büyücü Lydia
  • Mecia Simson: Sıradışı bir güzelliğe sahip olan elf Francesca
  • Krisofer Hivju (Game of Thrones): Nivellen

The Witcher İkinci Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher dizisinin ilk sezon bölümlerinin izlenme sayısı, geride bıraktığımız günlerde Netflix tarafından paylaşılmıştı. Dizi, 76 milyon farklı kullanıcı tarafından izlenmiş ve şimdiye kadar en çok izlenen ilk sezon rekoru kırmıştı. Netflix yetkililerini şaşırtan bu yüksek izlenme oranı, dizinin uzun süre devam edeceği anlamına geliyor.

Yeni başlayan The Witcher ikinci sezon çekimlerinin 178 gün gibi bir sürede tamamlanacağı bildirilse de yayın tarihinin 2021 yılı olarak kesinleştiği ve 2020 yılında yayınlanmasının muhtemel olmadığı belirtiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ