MorTilki.Com

Aynen Aynen Dizisinden Ayrılan Uraz Kaygılaroğlu, Yerini Kerem Bürsin’e Bıraktı

Aynen Aynen Dizisinden Ayrılan Uraz Kaygılaroğlu, Yerini Kerem Bürsin’e Bıraktı

İlk olarak Yutube’de yayınlanmaya başlayan, başrollerinde Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu gibi sevilen oyuncuların rol aldığı Aynen Aynen isimli internet dizisi, seyircinin yoğun ilgisi üzerine BluTV’ye transfer olmuştu. Başka bir projede yer alan Uraz Kaygılaroğlu’nun yoğunluk nedeniyle diziden ayrılması nedeniyle yerine Kerem Bürsin geçti.

31 yaşındaki başarılı oyuncu Nilperi Şahinkaya, basın mensuplarının Aynen Aynen dizisi hakkında yönelttiği soruları cevapladı. Rol arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu‘nun yeni işi nedeniyle artık dizide rol alamayacağını, yeni partnerinin Kerem Bürsin olduğunu söyledi.

Aynı zamanda bir tiyatro oyununda oyunculuk yapan Şahinkaya, Aynen Aynen seyircilerinin merak ettiği oyuncu değişikliğinin nedeni ve dizinin hikayesinin değişip değişmeyeceği hakkında bilgi verdi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerle adını duyuran oyuncu, Uraz’ın Sefirin Kızı dizisinde rol alması nedeniyle diğer diziye vakit ayırmasının mümkün olmadığını, bu nedenden dolayı Aynen Aynen dizisinde Kerem Bürsin ile devam edeceklerini ifade etti.

Dizinin çekimlerine gelecek hafta yeniden başlanacağını belirten Şahinkaya, yeni senaryonun henüz kendilerine gelmediğini ancak partnerinin Kerem Bürsin olduğunun kesinleştiğini belirtti.

Aynen Aynen’in formatının eskisi gibi devam edeceğini söyleyen oyuncu, dizinin hikayesinde birtakım yeniliklerin gerçekleşeceğini ve izleyicileri yeni bir maceranın beklediğini söyledi.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ