MorTilki.Com

Western Komedi Türündeki Yeni Dizi ”Prospect” Konusu Belli Oldu

Western Komedi Türündeki Yeni Dizi ”Prospect” Konusu Belli Oldu

Amerikan ulusal kanallarından biri olan ABC, 2020 yılı için ilk komedi dizisinin hazırlıklarına başladı. Western komedi türündeki Prospect dizisi, öğretmen olmak amacıyla sınır bölgesine giden bir gencin başından geçenleri mizahi dille seyirciye aktaracak.

ABC kanalının 2020 yılında ekrana gelecek yeni dizileri açıklanmaya başlandı. Daha önce drama türündeki projelerini duyuran kanal, yepyeni bir Western komedisinin kısa süre sonra yayınlayacağını duyurdu. Buna göre, söz konusu dizinin ismi ”Prospect” olacak.

Yapılan açıklamada dizinin henüz proje aşamasında olduğu ancak isminin ve konusunun netlik kazandığı dile gitirildi. Prospect dizisinin ABC yetkilileri tarafından açıklanan konusu ise şöyle :

İdealleri uğruna Batı’ya doğru yola çıkan ve sınır bölgesinde kırsal bir mezraya gelir. Buradaki çocukların eğitim ve öğretimden ziyade, çiftlik işleriyle uğraşan birer yetişkine dönüştüklerini görünce şaşkına uğrar. Çoğukları bu zorlu işlerden alıp, okul sıralarına döndürmek isteyen kahramanımız türlü komik olaylarla karşılaşır.

Dizinin ilk bölüm tarihi ve oyuncu kadrosu henüz netlik kazanmış değil ancak Prospect dizisinin 2020 ortalarına doğru pilot bölümle ekrana gelmesi bekleniyor.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ