MorTilki.Com

Babil Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler ve Nerede Çekiliyor?

Babil Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler ve Nerede Çekiliyor?

İlk bölümü 17 Ocak Cuma akşamı Star Tv’de ekrana gelecek sezonun iddialı dizilerinden Babil, kadrosunda birçok usta oyuncuyu buluşturuyor. 2020’nin iddialı dizileri arasında gösterilen Babil’in konusunu, nerede çekildiğini, fragmanını ve oyuncularını sizler için hazırladık…

Babil Dizisi Oyuncuları ve Canlandırdıkları Karakterler

Türkiye’de başarılı dizi projelerine imza atan Ay Yapım, hazırlıkları uzun süredir devam eden Babil dizisini televizyon izleyicisi ile buluşturmaya hazırlanıyor. Halit Ergenç, Aslı Enver ve Ozan Güven gibi deneyimli oyuncuların rol aldığı Babil, hikayesi ve merak uyandıran sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

İrfan – Halit Ergenç

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yıldızı parlayan 49 yaşındaki ünlü oyuncu Halit Ergenç, Babil dizinde ekonomi profesörlüğü yapmakta olan ve ailesi için her şeyi yapmaya hazır İrfan karakterini canlandırıyor.

Egemen – Ozan Güven

Başarılı sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Ozan Güven, yeni projesinde İrfan’ın en güvendiği dostlu olan Egemen karakteriyle karşımıza çıkıyor. Egemen, hayatı her zaman sınırlarda yaşayan eğlenceli bir adamdır.

Ayşe – Aslı Enver

Son olarak İstanbullu Gelin dizisiyle seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu, dürüst, akıllı, başarılı ve samimi bir asistan olan Ayşe karakterine hayat veriyor.

İlay – Birce Akalay

Yer Gök Aşk, Küçük Ağa ve Siyah Beyaz Aşk gibi uzun süre devam eden dizilerde başrollerde gördüğümüz 35 yaşındaki başarılı oyuncu, Babil dizisinde İrfan’ın eski sevgilisi olan İlay karakterini canlandırıyor.

Süleyman – Mesut Akusta

Sayısız sinema ve televizyon dizinde rol alan oyuncu Mesut Akusta, yeni dizi projesinde kötü bir karakterle karşımıza çıkıyor. Süleyman, İlay’a tutkulu bir aşkla bağlı olan ve karanlık işler çeviren bir iş insanıdır.

Babil Dizisinin İşlediği Konu

İşinde olan başarısı ile tanınan ekonomi profesörü İrfan, başına gelen bir olay nedeniyle işinden ayrılmak zorunda kalır. İşini kaybetmesi nedeniyle zor günler yaşamaya başlayan İrfan’ın hayatı, oğlunun hastalık haberiyle iyice çıkmaza girer. Çocukluk arkadaşı ve eşinden yardım istemek zorunda kalır ve bu kararı nedeniyle kendini akıl almaz bir maceranın içinde bulur. 

İrfan, çıktığı bu macerada bir dönem aşk yaşadığı İlay ile tesadüfen yeniden karşılaşır. İlay, iş dünyasının karanlık isimlerinden birisi olan Süleyman’ın sevgilisidir. Bu karşılaşmayla hayatı altüst olan İrfan, Ayşe isimli genç bir kadınla tanışır ve olaylar bambaşka bir hal alır.

Babil Nerede Çekiliyor?

7 yaşındaki oğlunun karşılaştığı amansız hastalık sonrası, can dostum dediği Egemen ile zorlu bir yola çıkan İrfan’ın mücadelesini anlatan Babil dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşmektedir.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ