MorTilki.Com

Katil Bebek Chucky Dizi Oluyor!

Katil Bebek Chucky Dizi Oluyor!

Bir dönemin efsane korku karakteri katil oyuncak bebek Chucky dizi oluyor. Bilim kurgu, fantastik, korku, doğaüstü ve paranormal yapımların öncülüğünü yapan Amerikan Tv kanalı Syfy, Chucky dizisi için ilk sezon onayını verdi.

Efsane korku serisi Child’s Play‘in ikonik katil bebek karakteri Chucky yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amerikan Syfy kanalından yapılan açıklamaya göre korku hayranları 2020 yılında diziyi izleme şansı bulacak.

Sinema dünyasında 30 yılı aşkın süredir varlığını koruyan ve izleyenlerine gerilim dolu anlar yaşatan katil bebek Chucky yeniden seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda izlediğimiz serinin senaryosunu Don Mancini yazmıştı. Mancini, yeni çekilecek dizinin hem yönetmenliğini hem de yürütücü yapımcılığını üstlenecek.

Geçtiğimiz yıl Chucky dizisinin çekileceği duyurulmuş ancak detaylara yer verilmemişti. Diziyle ilgili kısa bir açıklama yapan Syfy Başkanı Chris McCumber, ”Chucky karakteri 30 yılı aşkın bir süredir izleyicileri korkutmayı başardı. Chucky’nin uzun ömürlülüğü, mirası, ve yaratıcı hikayesi yıllar boyunca hayran kitlesinin genişlemesine neden oldu. Biz de bu yeni yapıma Syfy ekranlarında yer vereceğiz.” dedi.

Chucky Dizisinin Konusu Ne Olacak?

Aslına bakarsanız ikonikleşen eski sinema kahramanlarının yeni versiyonları çekilirken konusunun ana temasında fazlaca bir değişiklik zaten yapılmıyor. Fakat, eski konuya yeni karakterler eklenerek izleyicinin merak duygusunun artırılması hedefleniyor. Chucky dizisinde de genel olarak böyle bir senaryo izleyeceğiz.

Dizide, Chucky adındaki oyuncak bebeğin satışa sunulmasının ardından, bir Amerikan kasabasında yaşanan esrarengiz seri cinayetlere tanık olacağız. Diğer yandan Chucky’nin geçmişindeki dostlarının ve düşmanlarının senaryoya dahil edildiğini göreceğiz. Böylelikle seyirciye Chucky’nin kökenleriyle ilgili ipuçları verilmiş olacak.

Chucky film serisi ilk olarak Tom Holland‘ın yönetmenliğinde 1988 yılında seyirciyle buluşmuş ve ardından 6 devam filmi çekilmişti. Son olarak 2019 yılında seriden bağımsız bir Child’s Play filmi vizyona girse de beklenilen ilgiyi görmemişti.

Syfy kanalında yayımlanacak Chucky dizisinin 2020 yılı ortalarında ilk bölümüyle ekrana gelmesi planlanıyor.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ