MorTilki.Com

Sokağın Çocukları Ne Zaman Başlıyor? Sokağın Çocukları Konusu ve Fragmanı

Sokağın Çocukları Ne Zaman Başlıyor? Sokağın Çocukları Konusu ve Fragmanı

Dijital platform BluTv’nin yeni projesi Sokağın Çocukları 1. bölüm için artık gün sayıyor. ”Türkiyenin En Gerçekçi Dizisi” sloganıyla yola çıkan Sıfır Bir ekibinin yeni dizisi Sokağın Çocukları 6 Şubat Perşembe tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Yakın bir tarihte sinemalarda izleme fırsatı bulacağımız Sıfır Bir : Bir Zamanlar Adana’da yerli filminin oyuncu kadrosundan yepyeni sürpriz bir dizi geliyor. Dijital platform BluTv üzerinden yayımlanacak olan Sokağın Çocukları dizisi 6 Şubat Perşembe tarihinde 1. bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Aksiyon ve drama türündeki dizi daha önce olduğu gibi arka sokaklarda yaşananları objektife alarak Adana’nın nabzını tutacak.

Çekimleri Adana’da yapılan dizinin oyuncu kadrosunda Sıfır Bir ekibini göreceğiz. Diziye ait yeni bir poster yayımlanırken, uzun süredir merakla beklenen tanıtım fragmanı da yayımlandı.

”Türkiyenin En Gerçekçi Dizisi” sloganıyla tanıtımı yapılan dizinin tanıtım fragmanının yayımlanmasının ardından konusu da netlik kazandı. İlgili platformun açıkladığı dizinin konusu şöyle:

Sokağın Çocukları, kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak mecburiyetinde kalan gençlerin hikayesini insani bir yerden anlatacak. Dizi, “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü üzerinden değil, gri karakterler üzerinden yanıt arayacak.

Adana sokaklarında yaşanan gerilim, aksiyon ve drama dolu olaylara tanıklık edeceğimiz Sokağın Çocukları dizisi 6 Şubat Perşembe tarihinde seyirciden tam not almaya çalışacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ