MorTilki.Com

Tolga Sarıtaş, Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu! Hangi Karakteri Canlandıracak?

Tolga Sarıtaş, Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu! Hangi Karakteri Canlandıracak?

Son rol aldığı Söz dizisindeki oyunculuk performansı ile geniş hayran kitlesine ulaşan Tolga Sarıtaş, Pazartesi günleri Show Tv’de yayınlanan reyting rekortmeni Çukur dizisine transfer oldu. 28 yaşındaki başarılı oyuncu, Çukur’da “Çivi” karakterine hayat verecek.

3 yıl önce yayın hayatına başlayan, Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez ve Berkay Ateş gibi genç oyuncuların rol aldığı Çukur dizisine yeni bir isim katıldı. Tolga Sarıtaş‘ın izlenme rekorları dizide oynayacağı haberi, Çukur dizisi hayranlarını heyecanlandırdı.

Söz dizisi final yaparak ekrana veda ettikten sonra Fox Tv’de yeni başlayan Ferhat ile Şirin dizisine rol almaya başlayan Tolga Sarıtaş, bu projenin reytinglere yenik düşmesinin ardından Çukur dizisine dahil oldu.

Dizinin önümüzdeki günlerde ekrana gelecek yeni bölümünde görmeye başlayacağımız Tolga Sarıtaş, sürpriz bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncunun Çivi karakteri ile Çukur dizisinin 3. sezon bölümlerine ayrı bir heyecan katması bekleniyor.

Kemal karakterinin diziye veda etmesi çukur hayranlarını bir hayli üzmüştü. Yamaç’ın işleri, diziye geçtiğimiz günlerde katılan Nejat İşler‘in canlandırığı Çağatay karakteri nedeniyle zorlaşmıştı. Çivi lakaplı Tolga Sarıtaş’ın, Yamaç’ın Çağatay ile olan rekabetinde Yamaç’ın işlerini kolaylaştıracağı düşünülüyor.

Çukur dizisinde anlatılan hikaye, Nejat İşler’in diziye katılmasıyla yeni bir soluk kazanmıştı. Sosyal medyada yayılan bazı söylentiler, diziye başka isimlerin de dahil olacağı şeklindeydi. Bu söylentiler gerçek oldu ve Çukur izleyicilerinin uzun zamandır dizide görmek istediği Tolga Sarıtaş, Çivi karakteri ile Çukur dizisine katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ