MorTilki.Com

2020 Yılında Yeni Başlayacak Kore Dizileri

2020 Yılında Yeni Başlayacak Kore Dizileri

Geride bıraktığımız 2019 yılında, çeşitli kategorilerde 92 ayrı Kore dizisi ekrana gelmişti. Bunların bir kısmı final yaptı, bir kısmı ise önümüzdeki günlerde sonlanacak. İyi haber şu ki, 2020 yılında yepyeni Güney Kore dizileri bizleri bekliyor. Bu yıl yaklaşık 100 yeni dizinin prömiyerini bekliyoruz. 2020 yılında romantik komedilerden bilim kurgu türüne kadar birçok kategoride yeni dizi izleyeceğiz. İşte onlardan bazıları…

Yeni Başlayacak Kore Dizileri 2020

Touch Dizisi

Jo Sang-wook ve Kim Bo-ra’nın başrollerinde bulunduğu Güney Kore dizisi Touch romantik komedi türünde. Geçtiğimiz yıl ekrana gelen Sky Castle’da rol alan Kim Bo-ra için başarılı bir yıl olmuş ve ödüle layık görülmüştü. 2020 yılının ilk günlerinde yepyeni bir diziyle yeniden ekranlarda göreceğiz. Dizide, makyaj sanatçısı olan (Joo Sang Wook) ve bir stajyerin (Kim Bo Ra) komik ilişkisine tanık olacağız. Dizinin ilk bölümü Kanal A’da 3 Ocak Salı günü yayımlandı.

Romantic Doctor 2. Sezon

Romantik Doktor’un 2. sezonunun SBS’de yayımlanacağı bilgisi eminim çoğu hayranını heyecanlandırmıştır. Han Suk-kyu, Lee Sung-kyung ve Ahn Hyo-seop’un başrollerinde bulunduğu hastane draması 2020 yılında devam edecek. Romantik Doktor Öğretmen Kim 2, genç doktorlara (Ahn Hyo Seop ve Lee Sung Kyung) hayat ve sevgi hakkında bilgi vererek rehberlik etmeye devam edecek. 6 Ocak Pazartesi tarihinde, Romantic Doctor 2. Sezon 1. bölümüyle SBS kanalında yayımlandı.

Money Game

2020 yılında bizleri bekleyen bir diğer Korean Drama, Money Game dizisi. Dizinin başrollerinde Go Soo, Shim Eun-kyung, ve Lee Sung-min’i göreceğiz. Finansal gerilim türündeki Para Oyunu dizisi Kore ekonomisinin çöküşünü önlemek amacıyla yoğun bir şekilde çalışan insanların hikayesini anlatıyor. Yeni dizi Money Game 15 Ocak Çarşamba günü 1. ilk bölümüyle tvN kanalında ekrana gelecek.

The Game : Towards Zero

MBC ekranlarında 2020 yılında yayımlanacak The Game Towards Zero dizisi suç gerilim türünde. Dizinin başrollerinde Taecyeon ve Lee Yeon-hee ikilisini izleyeceğiz. Doğaüstü unsurlara bolca yer verilen dizi, 20 yıl önce meydana gelen bir cinayet vakasını çözmek için bir araya gelen psişik güçlere sahip bir insan ve bir dedektifin başlarından geçen olayları konu ediniyor. Oyun : Sıfıra Doğru dizisi 22 Ocak Çarşamba tarihinde 1. bölümüyle MBC kanalında ekrana gelecek.

Itaewon Class

Önümüzdeki günlerde bizleri bekleyen prömiyeri kesinleşmiş bir başka Kore dizisi de Itaewon Class. Dram türündeki dizinin başrollerinde Park Seo-joon ve Kim Da-mi’nin oyunculuk performanslarını izleme şansı elde edeceğiz. Dizinin konusu, gıda endüstrisinde büyük bir şirkete başkanlık eden babasının ölümünden sonra Itaewon’da restoran üzerine işyeri açan kahramanımızın haksızlıklarla dolu bir dünyada başarılı olmak ve yaşamak için zorluklarla mücadele öyküsünü anlatıyor. Dizi 31 Ocak Cuma 2020 tarihinde JTBC ekranlarında başlayacak.

Half of a Half

Romantik komedi türünde olmasını beklediğimiz 2020 Güney Kore dizilerinden bir diğeri ise Half of a Half. Dizinin başrollerinde Jung Hae-in, Chae Soo-bin, Lee Ha-na ve Kim Sung-kyu oynayacak. Henüz çekim aşamasında olan dizi TVN kanalında ekrana gelecek. Dizi, bir yapay zeka programcısı ve bir mühendisin romantik maceralarını konu edinecek. Dizinin 23 Mart 2020 Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

Nobody Knows

SKY Castle dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuk performansıyla övgü dolu yorumlar alan Kim Seo Hyung’u 2020 yılında Nobody Knows (Kimse Bilmiyor) isimli dizide göreceğiz. Dizide genç bir kadın dedektif ile bir seri katil arasındaki kedi fare kovalamacasını izleyeceğiz. Ryu Deok Hwan ise Shingug Ortaokulunda Fen Bilgisi öğretmeni rolününü canlandıracak. Dizinin Ocak ayı sonlarına doğru ekrana gelmesi bekleniyor.

Here

Here dizisinin 2020 yılında ekrana geleceği 2019 Ekim ayında teyit edilmişti. Lee Byung Hun, Han Ji Min, Shin Min Ah, Bae Sung Woo ve Nam Joo Hyuk Here dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Dizide uluslararası bir sivil toplum kuruluşunun (STK) hikayesi anlatılacak. Yayın tarihi netleşmeyen dizinin 2020 ortalarına doğru yayımlanması planlanıyor.

Na Rae Kicking Out

2020 yılının ilk çeyreginde izleme fırsatı bulacağımız Na Rae Kicking Out dizisinin başrolünde Stephanie Lee’nin olacağı geçtiğimiz Eylül ayında doğrulanmıştı. Komedi içerikli bir aksiyon dizisi olacak Na Rae Kicking Out, gözden düşmüş eski bir Taekwondo sporcusunun başından geçen olayları seyirciye aktaracak. Dizi, 2020 Mart ayında ilk bölümüyle ekrana gelecek.

The King Eternal Monarch

2020 yılının en çok beklenen dizilerinden biri de hiç şüphesiz The King Eternal Monarch. Dizinin senaryosu, daha önce birçok ünlü yapımın senaryosunda imzası bulunan ünlü senarist Kim Eun Sook tarafından kaleme alındı. Dizide yakışıklı oyuncu Lee Min Ho, Güney Kore Kralı Lee Gon karakterine hayat verecek. Dizinin konusu ise iki farklı dünyada geçecek. Dünyalardan birinde Kral Lee Gon, dünyalar arası geçiş yapmaya çalışan şeytanı engellemeye çalışırken, bir başka dünyada Dedektif Jung (Kim Go Eun) bu şeytanın insanlara zarar vermesini engellemek için ter dökecek. Fantastik ve romantik ögeleri barındıran The King Eternal Monarch dizisi 2020 yılının ilk yarısında seyirciyle buluşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ