MorTilki.Com

Star Tv’nin İddialı Dizisi Benim Tatlı Yalanım Final Yapıyor

Star Tv’nin İddialı Dizisi Benim Tatlı Yalanım Final Yapıyor

Annemi Beklerken ismiyle tanıtımı yapılan ancak daha sonra Benim Tatlı Yalanım olarak ismi güncellenen Star Tv’nin romantik, komedi dizisi final yapıyor. Beğenilen dizi 28. bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Benim Tatlı Yalanım dizisi ilk olarak 13 Haziran 2019 tarihinde birinci bölümüyle seyirci karşısına çıkmıştı. Yaz dizisi olarak başlayan iddialı dizi, ilk 10 bölüm sonunda reytinglerde gösterdiği başarı neticesinde yeni sezon için onay almıştı.

Kasım ayına gelindiğinde dizi yavaş yavaş reytinglerde düşüş yaşadı ve aynı gün yayımlanan diğer rakiplerinin çok gerisinde kaldı. Kötü gidişe daha fazla müsama göstermeyen kanal yönetimi Benim Tatlı Yalanım’ın fişini çekme kararı aldı.

Reytingler ve Senaryonun Bitmesi Final Kararında Etkili Oldu

Reyting sıralamasında ilk 10 içine güçlükle girebilen dizinin final yapma nedenleri arasında en önemli faktörü şüphesiz düşük izlenme oranı oluşturuyor. Diğer yandan senaryonun bitmesi de dizinin sonlanmasına neden olan etkenlerden. Benim Tatlı Yalanım normalde 13 bölümden oluşan bir yaz dizisiydi. Dizinin senaryosunun bitmesine rağmen yeni bölümler çekilerek uzatıldı. Sonuç olarak, yaz dizisi olarak başlayan yapım kış sezonuna ayak uyduramadı ve final kararı verildi.

Benim Tatlı Yalanım dizisi, yeni yılı göremeden Aralık ayının son haftasında 28. son bölüm ile Final yaparak ekranlara veda edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ