MorTilki.Com

ATV’nin Romantik Draması Kimse Bilmez Neden Final Yapıyor?

ATV’nin Romantik Draması Kimse Bilmez Neden Final Yapıyor?

Baba Yapım imzalı Atv ekranlarının romantik drama türündeki dizisi Kimse Bilmez için final kararı alındı. Oyuncu kadrosunda Keremcem, Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal gibi başarılı isimlerin bulunduğu dizinin sonlanacak olması hayranları tarafından üzüntüyle karşılandı.

Haziran ayının ikinci haftasında 2019 yaz sezonu dizisi olarak yayın hayatına başlayan Kimse Bilmez dizisi yüksek izlenme oranıyla reytinglerde ilk sıralara yerleşmişti. Bu başarının ardından Atv ile Baba Yapım arasındaki sözleşme Eylül sonuna kadar uzatıldı. Ne var ki, Eylül ayından sonra dizinin reytingleri hızla düşüş yaşamaya başladı.

Reytinglerde Rakiplerine Yenildi!

Bilindiği gibi Kimse Bilmez dizisi Pazar akşamları ekrana geliyor. Aynı gün ve saatte diğer kanallarda yayımlanan dizi ve programların oldukça gerisinde kalan Kimse Bilmez, reytinglerde ilk 15 içine bile giremedi. Savaşçı, Güvercin, Aşk Ağlatır ve Kanal D ekranlarında yayımlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli komedi programı ile yarışamadı.

Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi dizi, 8 Aralık tarihinde yayımlanan 25. bölümünde reytinglerde ciddi bir çöküş yaşadı. 16. sırada kendine yer bulan Kimse Bilmez, izlenme oranının düşük olması nedeniyle kanal tarafından fişi çekildi.

Dizinin final yapmasındaki bir başka neden ise artık mantıklı bir senaryonun bulunamıyor olması. Kimse Bilmez dizisinde artık kimsenin bilmediği bir şey kalmadı ve senaryo bitti. Senaristler diziyi canlandırmak için kadroya yeni isimler dahil etse de bu taktik işe yaramadı.

Kimse Bilmez dizisi 29 Aralık Pazar akşamı 28. Bölüm ile Final yaparak yayın hayatını sonlandıracak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ