MorTilki.Com

Engin Altan Düzyatan Başrollü Kurşun Dizisine Erken Veda! Kurşun Neden Final Yapıyor?

Engin Altan Düzyatan Başrollü Kurşun Dizisine Erken Veda! Kurşun Neden Final Yapıyor?

Engin Altan Düzyatan başrollü Fox Tv kanalının iddialı dizisi Kurşun final yapıyor. İlk bölümlerde yüksek reyting sıralamasıyla dikkat çeken dizi, son bölümlerde istediği reytingi yakalayamayınca kanal yönetimi Kurşun dizisini 7. bölümde sonlandırma kararı aldı.

Kurşun Dizisi Neden Final Yapıyor?

1970’li yıllarda yaşanan olayları mercek altına alan Kurşun dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla iddialı yapımlardan biriydi. İlk bölümlerde reyting sıralamasında zirveye oynayan dizi, ilerleyen bölümlerde beklenen performansı sergileyemedi ve reyting sıralamalarında adeta dibe vurdu. Kötü gidişe daha fazla müsama göstermeyen kanal yönetimi Kurşun dizisi için final kararı verdi.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu gibi usta oyuncuların bulunduğu dizi 23 Ekim tarihinde büyük umutlarla yayın hayatına başlamıştı. Most Production’un yapımını üstlendiği Kurşun, son iki bölümdür istediği sıralamayı elde edemeyince erken final kararı geldi.

Kurşun Ne Zaman Final Yapacak?

Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Cem Kurtoğlu, Şebnem Dilligil ve Begüm Akkaya gibi başarılı oyuncularla yayın hayatına başlayan Kurşun dizisi için 5. bölümün yayınlanmasının ardından final kararı verildi. Kurşun dizisi 4 Aralık 2019 Çarşamba tarihinde yayımlanacak 7. bölümde final yaparak ekranlara veda edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ