MorTilki.Com

Kenan İmirzalıoğlu Başrollü Alef Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Kenan İmirzalıoğlu Başrollü Alef Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Yeni sezonda Atv ekranlarında yayımlanan Kim Milyoner Olmak İster? isimli programın sunuculuğunu üstlenen başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Alef isimli polisiye dizide başrol oynayacak. BluTV’de yayımlanacak dizinin oyuncu kadrosu büyük ölçüde netlik kazanırken, 8 bölümlük mini dizi için çalışmalar başladı.

2020 yılı içinde BluTV’de seyirci karşısına çıkacak polisiye dizi Alef‘in hayli güçlü oyuncu kadrosu var. Dizinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu yer alırken yardımcı başrolde usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan‘ı göreceğiz. Ayrıca Av mevsimi ve Kış Uykusu gibi filmlerden tanıdığımız Melisa Sözen‘in de oyunculuk performansını izleme şansı bulacağız. Ödüllü yönetmen Emin Alper ise 8 bölümlük mini dizinin yönetmenlik koltuğunda oturacak.

Alef Dizisi Konusu

Polisiye türündeki Alef dizisinde bolca tasavvufi ögelere yer verilecek. Dizinin başrolündeki İmirzalıoğlu, işinde uzaman ve hırslı bir dedektif olan Kemal karakterini canlandıracak. Ahmet Mümtaz Taylan ise Dedektif Kemal’in ortağı Settar karakterine hayat verecek.

Alef dizisinde Dedektif Kemal ve onun başarılı ortağı Settar’ın İstanbul’da seri katil tarafından işlenen cinayetlerin arkasındaki sır perdesinin çözülme serüvenini izleyeceğiz. 8 bölümden oluşacak mini dizi, maceranın yanı sıra gizem dolu sürükleyici senaryosuyla da izleyenlerini ekrana kilitleyecek.

Dizinin ilk bölüm başlama tarihi tam olarak açıklanmasada 2020 yılı içinde seyirci karşısına çıkması planlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ