MorTilki.Com

Eski Survivor Yarışmacısı Turabi Çamkıran, Amerika’da Yayınlanan War of the Worlds Yarışmasında Kavga Etti

Eski Survivor Yarışmacısı Turabi Çamkıran, Amerika’da Yayınlanan War of the Worlds Yarışmasında Kavga Etti

Geçtiğimiz yıllarda yarışmacı olarak katıldığı Survivor’daki başarısıyla hafızlara kazınan Turabi Çamkıran, ABD’nin izlenme rekorları kıran War of the Worlds isimli yarışmasındaki bir rakibiyle kavga etti. Olaydan sonra yarışmadan çekilmeyi tercih eden Turabi, sosyal medyadan bazı açıklamalarda bulundu.

Sert çıkışları ve rakiplerine gönderdiği imalı mesajlarla tanınan Turabi Çamkıran, Survivor maratonunun ardından War of the Worlds yarışmasına katılarak birinci olmuş ve büyük ödülü kazanmıştı. Aynı yarışmaya yeniden katılan Turbo Turabi lakaplı yarışmacı, yaşadığı bir anlaşmazlık nedeniyle yarışmadan gergin anların yaşanmasına neden oldu.

Öfkesine Yenik Düştü

Katıldığı yarışmalardaki azmi ve mücadelesiyle izleyenlere heyecanlı anlar yaşatan Turabi, War of the Worlds oyunları sırasında bir rakibinin gösterdiği tepki üzerine öfkesine yenik düşerek istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Yaşanan bu kavga, yarışmanın güvenlik personeli tarafından güçlükle yatıştırıldı. Olay sonrası yarışmadan çekilme kararı alan Çamkıran, sosyal medya hesabından olayın iç yüzünü anlattı.

“Onurum 1 milyon dolardan daha önemli.”

Yaşadığı gergin anlardan sonra Instagram’da yaptığı paylaşımla sevenlerine bilgi veren Turabi, “Onurum 1 milyon dolardan daha önemli. Eve kendi isteğimle dönüyorum. (Diskalifiye diye bir şey yok!) Çünkü bu kavgadan sonra yarışma evine dönersem etrafta korumaların olmadığı zaman o tavuğun bütün kemiklerini kırarım.” ifadelerini kullandı.

The Challenge Yarışmasında Birinci Olarak 5 Milyon TL’lik Büyük Ödülü Kazanmıştı

Döneme damga vuran Survivor macerasının ardından The Challenge isimli yarışmaya katılan Turabi Çamkıran, kendisi gibi dünyanın farklı yerlerinden yarışmaya katılan zorlu rakiplerini elemeyi başarmış ve 5 milyon TL’lik para ödülünün sahibi olmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ