MorTilki.Com

Facebook Video İndirme Yöntemleri! Facebook’ta Video Nasıl İndirilir?

Facebook Video İndirme Yöntemleri! Facebook’ta Video Nasıl İndirilir?

En popüler sosyal ağların arasında yer alan Facebook, bir birinden farklı milyonlarca videoyu bünyesinde barındırmakta. Bu videolar Facebook kullanıcılarının yüklediği ayrı kategorilerden çeşitli videolar. Facebook videolarını online olarak izleyen kullanıcılar kimi zaman beğendikleri videoları bilgisayar veya cep telefonlarına indirmek istiyor. Peki Facebook video indirme yolları nelerdir? Facebook’tan video nasıl indirilir?

Hiçbir program yada eklenti kullanmadan “Facebook video indirme” yöntemini, en sade ve anlaşılır şekilde sizler için paylaşıyoruz.

1- İlk olarak indirmek istediğimiz Facebook videosunu internet tarayıcımızda açıyoruz.

2- Daha sonra karşımıza çıkan videoyu play butonuna basarak oynat diyoruz ve videoya sağ tık yaparak “Video internet adresini göster URL göster” yazan yere tıklayıp video adresini kopyalıyoruz.

3- Kopyaladığımız video adresini tarayıcımıza sağ tıklayıp yapıştır diyoruz ve baştaki “www” olan kısmı “mbasic” olarak değiştirerek enter tuşuna basıyoruz.

4- Son adım olarak açılan videoyu oynatmaya başlayıp videoya tekrar sağ tıklayıp “Video olarak kaydet” yazan yere tıklayıp videoyu indirme işlemini başlatıyoruz.

 

Herhangi bir program ve eklentiye ihtiyaç duymadan Facebook video indirme işlemi bu kadar kolay.

Bu kolay yöntem işe yaramadı ise getfvid.com/tr adresine girerek url adresini kopyaladığınız videoyu sitedeki belirtilen alana aktarıp, “indir” yazan yere tıklayarak video indirme işlemini başlatabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ