MorTilki.Com

Merakla Beklenen iPhone 11 Modellerinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Merakla Beklenen iPhone 11 Modellerinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

ABD’li teknoloji devlerinden Apple, iPhone 11 tanıtım tarihini resmi olarak duyurdu. Birçok insanın heyecanla beklediği yeni iPhone 11 modelleri 10 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşecek dev etkinlikte tanıtılacak.

Önümüzdeki günlerde raflarda yerini alması beklenen iPhone 11 modellerinin çıkış tarihi uzun süredir sabırsızlıkla bekleniyordu. Apple firmasının uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı, tasarımı ve diğer özellikleri sır gibi saklanan iPhone 11’in tanıtılacağı gün resmi olarak duyuruldu.

Yeni iPhone modellerinin ve yeni nesil Apple Watch modelinin tanıtılacağı tarih 10 Eylül 2019 Salı günü olarak belirlendi. Etkinlik Türkiye saatine göre 20:00’da başlayacak.

Etkinlikte üç yeni iPhone modelinin tanıtılması beklenmekte. Yeni çıkacak modellerin dış görünüşünün bir önceki modellerle benzer olması beklenirken, yenilenen kamera ve donanım özellikleri ayrı bir merak konusu.

Etkinlikte Tanıtımının Yapılması Beklenen Modeller:

  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro
  • iPhone 11 Pro Max
  • 5. nesil Apple Watch

Tanıtılacak modellerin 20 Eylül tarihinde satışa sunulması bekleniyor.

Teknoloji tutkunlarının bir araya geleceği etkinlikte ayrıca iOS 13 işletim sisteminin tanıtılması ve dağıtımına başlanması da bekleniyor. Aynı zamanda yüksek fiyatları ve gelişmiş özellikleriyle göz dolduran yeni MacBook modelleri de bu etkinlikte tanıtılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ