MorTilki.Com

Samsung Galaxy Note 10 Çıkış Tarihi ve Fiyatı – Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy Note 10 Çıkış Tarihi ve Fiyatı – Ne Zaman Çıkacak?

Dünya üzerinde en çok tercih edilen telefon markalarından olan Samsung‘un yeni çıkacak olan Galaxy Note 10 modeli uzun zamandır teknoloji gündeminde. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Samsung Galaxy Note 10 modellerinin tanıtım tarihi ile bilgiler netlik kazanmaya başladı. “5G destekleyen Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?” sorusunun detaylarını sizler için araştırdık.

Samsung Galaxy Note 10 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy Note 9 modelini geçtiğimiz yıl 9 Ağustos tarihinde tanıtmıştı. Galaxy Note 9 modelinin yeni versiyonu olacak olan Galaxy Note 10 serisi 10 Ağustos 2019 tarihinde yapılacak olan etkinlikte tanıtılacak. Amerika’nın New York şehrinde düzenlenmesi planlanan etkinlikte gün yüzüne çıkacak olan Galaxy Note 10 modelinin, 25 Ağustos 2019 tarihinde satışa sunulması bekleniyor. Ancak, Türkiye’deki çıkış tarihi biraz daha zaman alabilir.

Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olarak adlandırılan farklı özelliklerdeki iki model, 4G ve 5G sürümlerine sahip olacak. 5G destekleyen Galaxy Note 10 modelleri daha yüksek fiyatlar ile satılacak. Galaxy Note 10 modelleri, kullanılan güçlü donanım özellikleri ile Samsung markasının en üst düzey telefonları arasında yer alacak. İki model arasındaki farklara değinmek gerekirse; Galaxy Note 10 Pro modelinin, diğer modele göre daha büyük bir ekran ile sunulacağı ve iki model arasındaki tek farkın bu olacağı elde edilen bilgiler arasında.

Samsung Galaxy Note 10’un Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Elde edilen bilgilere göre Galaxy Note 10 modelleri cep yakan fiyatlar ile satışa sunulacak. Note 10 modeli 1,100 USD, Note 10 Pro modeli ise 1,300 USD gibi fiyatlar ile yurt dışında satılacak. 5G destekleyen Galaxy Note 10 modellerinin ise 1,800 USD fiyat ile satılması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ