MorTilki.Com

Oyun Geliştiricisi Ubisoft, Evde Kalmaya Teşvik Amaçlı Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı

Oyun Geliştiricisi Ubisoft, Evde Kalmaya Teşvik Amaçlı Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı

Fransa merkezli oyun geliştirici şirketlerden Ubisoft, koronavirüs salgını nedeniyle evden çıkamayan oyun tutkunları için özel bir kampanya başlattı. Karantina günlerinde insanların evde kalmasını desteklemeyi amaçlayan firma, ücretsiz bilgisayar oyunları ve indirim kuponları dağıtmaya başladı.

Birçok uygulama ve oyun geliştiricisi, salgın nedeniyle evlerinden çıkamayanlara destek olmak maksadıyla avantajlı kampanyalar düzenliyor. Çok sayıda popüler bilgisayar oyununu bünyesinde barındıran Ubisoft, bazı oyunlarının belirli bir süre boyunca ücretsiz olarak herkes tarafından indirilebileceğini duyurdu.

Uzmanlar, herkesin zor bir süreçten geçtiği şu günlerde Covid-19 vakalarının daha ürkütücü boyutlara ulaşmaması için evde kalmanın hayati önem taşıdığını belirtiyor. Ülkemizde henüz bir sokağa çıkma yasağı uygulanmasa da, dünyanın birçok ülkesinde bu yasak uygulanıyor. Evlerinde kalmak zorunda olanlar, hal böyle olunca vakitlerinin büyük kısmını sosyal medya uygulamaları ve bilgisayar oyunları başında geçiriyor.

Ubisoft, ücretsiz oyun kampanyasıyla markasının bilinirliğini daha fazla kullanıcıya duyurmayı ve insanların evde vakit geçirmesine destekte bulunmayı hedefliyor. Şirketin resmi internet sitesinde yayınlanan listedeki oyunların indirilebilmesi için sisteme üye olunması gerekiyor. Ubisoft’a üye olan kullanıcılar, aynı zamanda firmanın düzenlediği indirim kampanyalarından da haberdar olabilecek.

Ubisoft’un hizmete sunduğu bedava oyunlar kampanyasına buradan ulaşılabiliyor. Sürekli güncellenen sayfada indirim kuponları, ücretsiz oyunlar, deneme sürümleri ve çeşitli teklifler bulunuyor. Geride bıraktığımız gün şirketin sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımda, Rayman Legends PC adlı bilgisayar oyunun 3 Nisan Cuma tarihine kadar ücretsiz indirilebileceği duyurulmuştu.

Bir ay süreyle devam edecek söz konusu kampanyada, şimdilik sadece fazla popülaritesi olmayan oyunların ve demo sürümlerinin sunulduğu görülmekte. Ubisoft imzalı bazı popüler oyunlarında ilerleyen günlerde listeye ekleneceği söyleniyor. Nisan ayı süresince devam edecek kampanya hakkındaki gelişmeler, şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ