MorTilki.Com

Mart Ayında Tanıtılacak Uygun Fiyatlı Yeni iPhone 9 Böyle Görünecek

Mart Ayında Tanıtılacak Uygun Fiyatlı Yeni iPhone 9 Böyle Görünecek

Son çıkan iPhone modellerine göre daha uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulması beklenen iPhone 9’un detayları her geçen gün biraz daha netleşiyor. Mart ayı sonu itibarı ile piyasaya sürüleceği belirtilen yeni akıllı telefonun renk seçenekleri ve muhtemel tasarım görüntüleri ortaya çıktı…

Çin’de yaşanan Corona salgını nedeniyle üretim aşamasında birtakım zorluklarla karşılaşan Apple, bütün bu olumsuzluklara rağmen iPhone 9 veya SE 2 adıyla piyasaya süreceği yeni modelinde sona doğru yaklaşıyor. Cihazın sızdırılan son tasarım görselleri bugün sosyal medyada yayınlandı.

Sosyal medyada yayın yapan 9TechEleven isimli teknoloji sayfası tarafından paylaşılan görseller, iPhone 9’un kırmızı, siyah, beyaz, pembe, sarı ve mavi renk seçenekleriyle geleceğini gösteriyor.

Şirket tarafından daha önce yapılan açıklamalarda, yeni çıkacak modelin iPhone 8 ile benzer bir tasarımla geleceği belirtilmişti. Twitter’da paylaşılan söz konusu görseller de bu bilgileri doğrular nitelikte.

Yeni çıkacak iPhone modelinin 4.7 inç ekran, tek ana kamera, A13 işlemci ve 3 GB RAM ile geleceği daha önce kesinleşmişti. Akıllı telefonun fiyatının 400 ile 450 dolar arasında olacağı tahmin edilse de bu konu hala belirsizliğini korumaya devam ediyor. Bazı yabancı teknoloji platformları ise cihazın fiyat etiketinin 399 dolardan düşük olacağını iddia ediyor.

Geçtiğimiz ay, yeni uygun fiyatlı iPhone’nin Mart ayının ikinci haftasında tanıtılacağı belirtilmişti. Son bilgilere göre, üretimin yapıldığı Çin’de yaşanan salgın nedeniyle bu tarihin 31 Mart’a ertelendiği söyleniyor. Cihazın Nisan ayının ilk haftası satışa çıkarılması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ