MorTilki.Com

Redmi Note 9 Pro Modelinin Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı

Redmi Note 9 Pro Modelinin Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi, geride bıraktığımız yıl piyasaya sürdüğü Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro modelleriyle büyük başarı yakalamıştı. Şirketin bu modellerin bir üst versiyonu olarak geliştirdiği ve ilerleyen aylarda tanıtımını yapacağı Redmi Note 9 Pro’nun tasarım görüntüleri ilk defa yayınlandı.

Redmi markalı akıllı telefonlar, uygun satış fiyatı ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan yeterli özelliklere sahip olmasıyla nedeniyle yeni cep telefonu sahibi olmayı düşünen birçok kişinin ilk tercihi oluyor. Çin merkezli teknoloji üreticisinin merakla beklenen yeni modeli Redmi Note 9 Pro‘nun nasıl bir tasarımla geleceği netleşti.

Yeni modelini yakında kullanıcılarla buluşturmayı amaçlayan Xiaomi, Redmi Note 9 Pro modeli ile satış rekorları kırmayı hedefliyor. Bir önceki modele göre tasarımda köklü değişikliklere giden üretici, yeni cihazında kullanıcıları şaşırtacak birçok yeniliğe imza atmış.

Redmi Note 9 Pro’nun ortaya çıkan görselleri, cihazın damla çentik yerine nokta çentikli bir ekranla geleceğini gösteriyor. Cihazın ön kamerası, yeni modelle birlikte artık erkana gömülü bir şekilde gelecek. Eski modellerde cihazın arka kısmında yer alan dikey ana kamera grubu ise yerini yeni modelde yatay tasarıma bırakmış.

Arka paneldeki dikkat çeken önemli bir değişim ise parmak izi okuyucu sensörün artık olmaması. Bu değişim, daha önce cihazın arkasında bulunan parmak izi tarayıcısının Redmi Note 9 serisinde ön kısma gizlenmiş bir şekilde tasarlandığını gösteriyor.

MediaTek Helio G70 işlemcisi ve cep yakmayan bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği tahmin edilen Redmi Note 9 Pro, tahminlere göre Mart ayının sonunda tanıtılacak. Telefonun kamera özellikleri ve batarya kapasitesi gibi önemli özellikleriyle ilgili henüz net bir bilgi verilmedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ