MorTilki.Com

Kediler İçin Özel Olarak Hazırlanmış Tablet ve Cep Telefonu Oyunları

Kediler İçin Özel Olarak Hazırlanmış Tablet ve Cep Telefonu Oyunları

Gelişen teknoloji, sevimli tüylü dostlarımızın eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayacak bazı yenilikleri de beraberinde getiriyor. Kedinizin oyuncak farelerden, tırmanma direği ve klasik oyunlardan sıkıldığını düşünüyorsanız, sadece onlar için tasarlanan tablet ve cep telefonu oyunlarını deneyebilirsiniz…

Android ve iOS cihazlar için uygulama geliştirenler, oyun oynamaktan asla sıkılmayan kedileri unutmadı. Fare, balık ve böcekler, tüylü arkadaşlarımızın her daim ilgisini çekmeyi başarmıştır. Hazırladığımız listede bulunan bu tür kedi oyunları, onların dikkatini çekebilecek renklerde ve kolaylıkta hazırlanmıştır.

Ücretsiz olarak tablet ve cep telefonlarına indirebileceğiniz oyunlar, birçok kedi sahibi tarafından denenmiş ve eğlenceli bulunmuştur. Oyunların bazılarını yükledikten sonra tek yapmanız gerek başlat butonuna basmaktır. Oyunun devam edebilmesi için kedinizin ekrana dokunması yeterlidir…

1 – Friskies JitterBug (Böcek Oyunu)

Kedileri eğlendirmeyi başarabilen favori oyunlardandır. Çünkü asla kaybetmedikleri bir oyun. Yükleme işlemi bittikten sonra en üstte bulunan Play Game butonuyla oyunu başlatabilir, hemen alt kısmındaki seçenekten ise gelişmiş ayarlara erişebilirsiniz.

Oyun başladığı anda ekranda farklı tür ve renklerde böcekler belirecek, kedi üzerine dokunduğu esnada kaybolarak bir yenisiyle karşılaşacaktır.

Oyunu İndir: AndroidiOS

2 – Friskies CatFishing (Balık Oyunu)

Kedinizin böceklerden ziyade daha çok balıkları sevdiğini düşünüyorsanız bu oyunu tercih edebilirsiniz. Oyunun amacı ise kedinizin ekranda beliren balıklara dokunmasıdır. Dokunmayla birlikte balık yok olur ve kedi puan kazanır.

Her geçen an oyun zorlaşmaya başlıyor ve balıkların sayısı artıyor. Bu durumun bazı kedileri hayal kırıklığına uğrattığı söylenirken, birçoğunun hoşuna gittiği ve eğlenceli anların tavan yapmasını sağladığı belirtiliyor.

Oyunu İndir: AndroidiOS

3 – Game for Cats (Işık Yakalama Oyunu)

Uygulamayı cihazınıza yüklediğiniz zaman, bölünmüş iki farklı oyun seçeneği ile karşılaşacaksınız. Sağ taraftaki fare ve peynir oyunu uygulama içi satıl alma gerektirmektedir. Sol kısımdaki lazer oyunu ise ücretsizdir.

Kediniz lazer ışığı ile oynamaktan hoşlanıyorsa, ilk seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ekranda hareket eden bir ışık belirir. Kediniz patisiyle dokunduğu anda onu rahatsız etmeyecek bir ses çıkararak kaybolur ve ardından yenisi belirir.

Oyunu İndir: AndroidiOS

4 – Mouse for Cats (Fare Yakalama Oyunu)

Kedi sahipleri için özel olarak geliştirilen yüksek çözünürlüğe sahip bu oyun, 10 farklı seviye içermekte ve ücretsiz olarak yüklenebilmektedir. Kediniz, ekranda beliren farelerin üzerine dokunarak onları oldukları yere sabitleyebilir ve ikinci bir dokunma ile kaçmalarına izin verebilir.

Oyunda farklı renklerde birçok fare bulunmaktadır. Bu farelerin sayısını, renk ve şekillerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunlardan birkaç tanesi muhakkak sevimli dostunuzun ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Oyunu İndir: AndroidiOS

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ