MorTilki.Com

Sosyal Medyanın En Yaşlı Fenomeni İhtiyar Delikanlı Silver Tetsuya

Sosyal Medyanın En Yaşlı Fenomeni İhtiyar Delikanlı Silver Tetsuya

Sosyal medyada en çok takipçisi bulunan yaşayan en yaşlı insan ünvanını alan Japon Silver Tetsuya 84 yaşında. Instagram’ın en çok takip edilen simalarından biri olan bu yaşlı dedenin 84 yıllık sıradan hayatı 1 hafta içinde değişti.

Silver Tetsuya emekli bir kimya öğretmeni. 2. Dünya savaşınıda görmüş bir insan. Onun 84 yıllık yaşamı torununun fotoğraflarını çekerek Instagram’da paylaşmasıyla birlikte 1 hafta içinde değişti. Sosyal medyanın varlığından bile habersiz olan bu dede fotoğraflarının instagram‘da yayımlanmasıyla birlikte 1 haftada 35 Bin takipçiye ulaştı ve takipçi sayısı her geçen gün hızla çoğaldı.

Bu yolda en büyük destekçisi olan torunu Naoya Kudo’nun yardımına ihtiyaç duyuyor. Sıradışı kıyafet kombinleriyle farklı pozlar veren bu ihtiyar delikanlının şimdilerde 130 Bin civarında takipçisi var.

Sosyal medya kullanımın yalnızca gençlere yönelik olmadığını dile getiren Tetsuya 84 yıllık hayatıma bir anda canlılık geldi diyor. Torunu Naoya ise artık tanınan bir yüz haline gelen fenomen dedesinin hayatını anlatan bir biyografi kitabını yazmayı düşünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ