MorTilki.Com

Ünlü Senarist Zak Penn, İki Yeni Matrix Filminin Geleceğini Twitter’dan Duyurdu

Ünlü Senarist Zak Penn, İki Yeni Matrix Filminin Geleceğini Twitter’dan Duyurdu

Kaleme aldığı başarılı senaryolarla ün kazanan ünlü Amerikalı senarist Zak Penn, Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile Matrix filmi hayranlarını heyecanlandırdı. Haberi sosyal medya hesabında duyuran senarist, “Warner Bros.” film şirketinin iki farklı Matrix projesi üzerinde çalışma yaptığını açıkladı.

Zak Penn, yeni gelecek Matrix filmiyle ilgili merak edilenleri sosyal medya hesabında yanıtladı. Bir kullanıcının filmle ilgili yönelttiği soruya, şirketin iki farklı Matrix filmi için hazırlık yaptığı yanıtını verdi.

Geçtiğimiz aylarda sinema dünyasının gündemine bomba gibi düşen ‘Matrix 4‘ün hazırlıklarına başlandığı haberi’, filmin hayranlarını sevindirmişti. 2022 yılında vizyona girmesi beklenen Matrix 4 filminin senaristi Zak Penn, film hakkında sosyal medyada çok sayıda soru aldığını açıkladı.

Ünlü senarist Penn, uzun bir süre sonra sessizliğini bozarak proje hakkında önemli bilgiler verdi. Twitter hesabındaki paylaşımında şunları söyledi;

İnsanlar sormaya devam ediyor o halde konuyu netleştireyim; WB’ta iki farklı Matrix projesi var. Ben Matrix evreni zaman çizelgesinin öncesini yazdım. Lana Wachowski, benim çalışmadığım ama görmek için sabırsızlandığım bir devam filmi yönetiyor.

Yönetmenliğini Lana Wachowski’nin yaptığı Matrix 4 filmi hakkındaki ilk resmi duyuru Ağustos ayında şirket yetkilileri tarafından yapılmıştı. Filmedeki Neo ve Trinity karakterlerinin yine Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss tarafından canlandırılacağı netlik kazanmıştı. Zak Penn tarafından yapılan açıklama sonrası, hikayenin öncesini konu alan bir proje üzerindeki çalışmaların devam ettiği ortaya çıktı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ