MorTilki.Com

Gürkan Uygun, “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” Filminde Antrenör Rolünü Canlandıracak

Gürkan Uygun, “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” Filminde Antrenör Rolünü Canlandıracak

Geçtiğimiz yıllarda ekrana gelen Kurtlar Vadisi isimli dizideki Memati rolü büyük ün kazanan Gürkan Uygun, dünya şampiyonu efsane halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu alan filmde antrenör rolüne hayat verecek.

Sinema ve dizi sektöründeki başarılı oyunculuğu ile birçok izleyicinin beğenisini kazanan Gürkan Uygun’un yeni projesi belli oldu. Usta oyuncu, Kasım ayında vizyona girecek Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu isimli sinema filminde, Naim Süleymanoğlu’nu genç yaşta keşfederek antrenörlüğünü yapan Enver Türkileri rolünü canlandıracak.

Beyaz perdede şimdiden heyecan yaratan film, 22 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek. Bu defa bir sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkacak Gürkan Uygun, ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nu 10 yaşında keşfeden ve başarılı olmasında büyük emekleri olan Enver Türkileri’nin bu yoldaki mücadelesini yeniden anlatacak.

Sinema izleyicisi ile Kasım ayının son haftasında buluşacak olan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. Senaryosu Barış Pirhasan tarafından kaleme alınan filmin genç başrol oyuncusu Hayat Van Eck,  Naim Süleymanoğlu rolüne hayat verecek.

Filmin oyuncu kadrosunda Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Levent Ülgen, Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Alkış, Kemal Başar, Maria Rumenava Sotirova, Mehmet Esen, Evren Erler, Mustafa Kırantepe ve Uğur Güneş ile İsmail Hacıoğlu gibi birbirinden başarılı birçok oyuncu rol alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ