MorTilki.Com

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Setinde Meydana Gelen Ciddi Kaza Nedeniyle Çekimler Durduruldu

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Setinde Meydana Gelen Ciddi Kaza Nedeniyle Çekimler Durduruldu

Son yılların aksiyon ve macera dalındaki iddialı filmlerinden Hızlı ve Öfkeli 9 setinde ciddi bir kaza meydana geldi. Ünlü oyuncu Vin Diesel‘in dublörü 10 metre yüksekten düşerek ağır yaralandı. Talihsiz olay sonrası filmin çekimlerine ara verildi.

Özellikle genç sinemaseverlerin merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 9 filminin çekimleri İngiltere’de devam etmekteydi. Çekimler sırasında meydana gelen kaza oyuncuları gözyaşlarına boğdu ve çekimler durduruldu.

Londra şehrinde bulunan Warner Bros Stüdyolarında çekimleri gerçekleşen Hızlı ve Öfkeli 9 filminin setinde, oyuncu Vin Diesel’in dublörü tehlikeli bir sahnenin çekimleri sırasında 10 metre yükseklikten yere düşerek ağır yaralar aldı. Yaşanan bu olay yetkililer tarafından doğrulandı ve yaralının ambulans helikopter ile hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

Ağır yaralanan dublörün kaldırıldığı hastane yetkileri de bir açıklama yaparak, film setinde bir oyuncunun yüksekten düşerek yaralandığı çağrısı aldıklarını ve olay yerine kısa bir sürede ulaşarak ilk müdahaleyi yaptıklarını söyledi. Yapılan ilk müdahale sonrası yaralının hastaneye kaldırıldığı ve hastanedeki ilk bulgulara göre oldukça ciddi kafa travması meydana geldiği açıklandı.

Olay sonrası filmin başrol oyuncularından Vin Diesel ve ekip arkadaşları olayın şokunu atlatamadı. Olaya yakından şahit olan oyuncunun gözyaşlarına hakim olamadığı bildirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ