MorTilki.Com

The Flash Filminde Senaryo Krizi

The Flash Filminde Senaryo Krizi

DC Comics çizgi romanından uyarlama The Flash dizisinin tüm sezon bölümleri büyük ilgi görmüştü. Karakterin gördüğü yoğun ilgi sonrası kolları sıvayan Warner Bros, 2020 yılı sonlarında gösterime girmesi için The Flash filminin çalışmalarını başlattı ancak filmin senaryosuyla alakalı anlaşmazlıklar bitmek bilmiyor.

Dünyanın en büyük film ve televizyon yapım şirketlerinden biri olan Warner Bros, bünyesinde bulundurduğu DC Comics‘in sevilen kahramanı ”The Flash” ı, 2020 sonlarında seyirci karşısına çıkarmak için hummalı bir çalışma başlattı. Ne var ki çekilecek olan fantastik filmin, senaryosu hakkında çıkan krizlerde bitmek bilmiyor.

Film için geçtiğimiz aylarda John Francis Daley ve Jonathan Goldstein tarafından senaryo yazılmaya başlanmış ancak başrol oyuncusu Ezra Miller yazılan senaryoyu beğenmeyip, kendisi yazma kararı vermişti. Ünlü oyuncu, yazılan bu senaryonun fazla çocuksu olduğunu iddia ederek kabul etmemişti.

Ezra Miller ve Grant Morrison yeni filmin senaryosunu büyük ölçüde yeniden tamamlandı ancak bu kezde senaryoyu Warner Bros yetkilileri beğenmedi. Şirket filmin senaryo işini Ezra Miller’dan alarak, ünlü senarist Christina Hodson‘la anlaştı.

Yaşanan bu senaryo gerginliği sonrası ünlü oyuncu Ezra Miller’ın Warner Bros ile artık çalışmayacağı söylentileri çıkmıştı. Yapılan açıklamalarla bu söylentilerin asılsız olduğu vurgulandı.

Diğer yandan filmin tam adı ve yönetmen koltuğuna oturacak isimde belli oldu. Resmi olarak açıklanmasada filmin isminin The Flash : Flashpoint olacağı yönünde. Filmin yönetmeninin ise Andy Muschietti olacağı konuşulanlar arasında.

Warner Bros imzalı The Flash filmi, 2020 yılı sonlarında sinemaseverler ile beyazperde de buluşacak.

The Flash Konusu Nedir?

Bilim insanı olarak hayatını sürdüren Barry Allen, şiddetli yağış ve fırtınanın olduğu bir gece labaratuvarında çalışırken beklenmedik bir kaza geçirir. Yıldırım düşmesi neticesinde, üzerinde çalıştığı kimyevi maddelere maruz kalan kahramanımız şaşırtıcı şekilde insanüstü güçler kazanır. Süper hızlı şekilde hareket eden The Flash, artık bir süper kahramandır ve kötülüklere karşı mücadele edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ