MorTilki.Com

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin İlk Teaser Fragmanı Yayınlandı

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin İlk Teaser Fragmanı Yayınlandı

Geniş Aile, ilk olarak televizyon dizisi olarak başlamış ardından sinema filmi serisi olarak sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Geniş Aile Komşu Kızı filminde macera kaldığı yerden devam edecek. Filmin yönetmen koltuğunda Cüneyt İnay oturuyor. İşte yakında vizyona girecek olan Geniş Aile Komşu Kızı filminin tanıtım fragmanı.

2015 yılında vizyona giren serinin ilk filmi olan “Geniş Aile Yapıştır” oldukça ilgi çekmiş, 718.521 sinema seyircisi tarafından izlenmişti. Serinin ikinci filmi “Geniş Aile 2 Her Türlü” 2016 yılında vizyona girmiş ve 10 haftada 197.144 seyirci sayısına ulaşmıştı. Serinin üçüncü filmi olan Geniş Aile Komşu Kızı‘ında, filmin sevilen karakteri Cevahir yeni maceralara atılacak ve izleyicilere eğlence dolu anlar yaşatacak.

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin Konusu

Filmin ana karakterlerinden Cevahir ve Ulvi oto yıkama işine girerler. Cevahir karakterinin aşık olduğu Zeynep bir gün tekrar geri döner, fakat aşık olduğu için değil başındaki beladan kurtulmak için dönmüştür. Cevahir ve Ulvi’den yardım ister ve macera başlar. 

Zeynep, abisinin vasiyeti ile evlenmek zorunda kalır. Cevahir ve Ulvi, kendilerini Zeynep’in akrabası gibi tanıtıp damat adayını Zeynep’ten soğutmak için uğraşırlar. Damat adayı Nebi, sandıkları kadar masum birisi çıkmaz ve başlarına çeşitli belalar açar…

Geniş Aile Komşu Kızı Oyuncuları

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin başrollerinde Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Emre Altuğ, Mine Teber, Tuğça Karabayır ve Tolga Canbeyli gibi usta isimler de filme renk katacak.

Geniş Aile Komşu Kızı Vizyon Tarihi

Yönetmen ve senarist görevlerini Cüneyt İnay’ın üstlendiği Geniş Aile Komşu Kızı, 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyona giriyor.

Geniş Aile Komşu Kızı Fragmanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ