MorTilki.Com

Netflix’te 2019 Mayıs Ayında Yayınlanacak Film ve Diziler Listesi

Netflix’te 2019 Mayıs Ayında Yayınlanacak Film ve Diziler Listesi

Dijital içerik platformu olan Netflix’e eklenen içerikler gün geçtikte çoğalıyor. Mayıs ayında Netflix’in kendi yapımı olan dizi ve filmlerin dışında daha önce yayınlanmış olan yapımları da yeni sezon bölümleri ile tekrar dönüyor. Netflix 2019 Mayıs dizi ve film takvimini sizler için listeledik.

Mayıs 2019 Netflix Filmleri

 3 Mayıs 2019: Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (Son Derece Kötü, Şok Edicek Kadar Fena ve İgrenç)

1974-78 tarihleri arasında 30’dan fazla cinayeti işlediğini itiraf eden, tarihin en azılı seri katillerinden olan Ted Bundy’nin öyküsünü anlatan bir film.

 

3 Mayıs 2019: Despite Everything

Despite Everything filminde, annelerini kaybettikten sonra hiç akıllarına gelmeyecek aile sırlarını öğrenen 4 kız kardeşin, bu sırları çözmek için çıktıkları yolda başlarına gelen maceraları anlatıyor.

 

10 Mayıs 2019: Wine Country

Uzun süredir arkadaş olan iki kadının, hafta sonu tatili için Napa’ya gitmeleri ile başlayan ve bu tatilde başlarına gelen komik olayları anlatıyor.

 

17 Mayıs 2019: See You Yesterday

See You Yesterday filmi, iki dâhi gencin geçmişe yolculuk edip bir trajediyi önlemek için zaman makinesi geliştirme macerlarını anlatıyor. Filmin yapımcılığını ise, Spike Lee üstleniyor.

 

24 Mayıs 2019: Rim of the World

Yaz kampına giden 4 gençin macerlarını anlatan bilim kurgu ve macera türündeki Rim of the World filmi, daha önce Netflix’te görmeye alışık olduğumuz türdeki yapımlardan…

 

Mayıs 2019 Netflix Dizileri

 

8 Mayıs 2019: Lucifer, 4. Sezon

Fantastik hikayelerin anlatıldığı popüler diziler arasında olan Lucifer, 8 Mayıs 2019 tarihinde kaldığı yerden devam ediyor.

 

10 Mayıs 2019: The Society İlk Sezon

Dram ve gerilim türündeki Society, varlıklı insanların yaşadığı bir kasabadaki insanların aniden kaybolması konusunu ele alacak. Gerilim ve dram türündeki Society dizisinde, hayatta kalmaya çalışan genç bir grunun hikayesine odaklanılmış.

 

17 Mayıs 2019: The Rain, 2. Sezon

The Rain dizisinde, dünyadaki insanların büyük bir çoğunluğunu yok eden virüs salgının ardından, geride kalan insanların hayatta kalma mücadelesini takip ediyorduk. The Rain 2. Sezonda ise Rasmus ve Simon karakterlerinin hayatta kalma mücadelesini izliyor olacağız.

 

24 Mayıs 2019: What/If, ilk Sezon

What/If dizisinde, maddi zorluklar ile mücadele elen yeni evli bir çifte, oldukça zengin ve gizemli bir kadından yüklü miktarda bir bağış desteği gelir. Yüklü miktardaki bu bağışı yapan kadının talepleri ise oldukça şaşırtıcır.

 

31 Mayıs 2019: Good Girls, 2. Sezon

Good Girls dizisinde, bir grup suçlu kadının başlarına gelen beklenmedik olayları ve ilerledikçe çıkmaza sürüklenen maceralarını izliyor olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ