MorTilki.Com

Yerli Drama Hür Köle Filminin Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi Açıklandı

Yerli Drama Hür Köle Filminin Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi Açıklandı

2019 yaz aylarında seyirciyle buluşması beklenen yerli dram filmi Hür Köle’nin tüm detayları netlik kazandı. Yapım ve yönetmenliğini Mehmet Tanrısever’in üstlendiği filmin merak edilen tüm detayları açıklandı. İşte o detaylar….

Filmin 2019 yaz sezonunda vizyona gireceği biliniyordu ancak tam tarih açıklanmamıştı. Yerli drama Hür Köle 20 Eylül 2019 Cuma tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. Sürgün, Hür Adam, Minyeli Abdullah gibi filmlerden tanıdığımız Mehmet Tanrısever filmin yönetmen ve senaristliğini yapacak.

Hür Köle (Free Slave) Filminin Konusu

İmam olarak bir camide görevli olan Mehmet evli ve bir çocuk babasıdır. Kendisi imam olarak çalışsada aslında onun hayata dair çok farklı idealleri vardır. Bu hedeflerini gerçekleştirmek uğruna işini bırakarak yönetmenlik yapmak için adım atar. Ancak karşılaşacağı zorluklar tahminlerinin çok üstündedir.

Önce eşinden ayrılan Mehmet daha sonra kızına bakacak maddi imkanı olmadığı için onu çocuk esirgeme kurumuna bırakmak mecburiyetinde kalır. Annesininde yaşamını yitirmesinin ardından psikolojik depresyonlar yaşamaya başlar. İntihar etmeyi bile düşünen kahramanımızın hayatı hiç beklenmedik bir anda yürüme engelli bir kız olan Esma’nın girmesiyle baştan aşağı değişime uğrar.

Hür Köle Filmi Oyuncu Kadrosu

  • Soydan Soydaş
  • Seçil Buket Akıncı
  • Tarık Tanrısever
  • Engin Yüksel
  • Yaşar Alptekin
  • Halil İbrahim Kalaycıoğlu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ