MorTilki.Com

Çağatay Ulusoy’un Yeni Filmi Mücadele Çıkmazı, İzleyicisi ile Netflix’te Buluşacak

Çağatay Ulusoy’un Yeni Filmi Mücadele Çıkmazı, İzleyicisi ile Netflix’te Buluşacak

29 yaşındaki sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy, izleyicisinin karşısına bu defa sokaklardan çöp toplayan bir baba rolüyle çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncunun uzun süredir merak edilen Mücadele Çıkmazı isimli yeni sinema filmi, ilerleyen günlerde Netflix’te yayınlanacak.

En son Hakan Muhafız isimli Netflix dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Çağatay Ulusoy, çekimleri bir süredir devam eden Mücadele Çıkmazı isimli yeni projesinde sona doğru yaklaştı. Ulusoy’un başrolde yer aldığı film, hayatını çöp toplayarak sürdürmeye çalışan bir adamın hikayesini konu alıyor.

Çağatay Ulusoy, bu sezon başlayan Menajerimi Ara dizisinde bir süredir konuk oyuncu olarak rol alıyor. Dizinin son yayınlanan bölümünde dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncunun dizideki bir sahnesinde Mücadele Çıkmazı isimli bir senaryoyu incelediği görüldü.

Seyircinin dikkatini çeken bu sahnenin ardından, Netflix Türkiye‘nin resmi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru paylaşıldı. Popüler dijital platform, yaptığı bu paylaşımla Çağatay Ulusoy’un yeni filminin Netflix’te olacağını doğrulamış oldu.

Mücadele Çıkmazı filminin yapım şirketi OGM Pictures, Netflix Türkiye hesabından yapılan bu duyurudan sonra filmin izleyici tarafından merak edilen bazı detaylarını, projeyle ilgili bir görselle birlikte yayınladı.

Çekimleri 4 Ağustos tarihinde başlayan filmin senaryosu, Behzat Ç. dizisi ile tanınan Ercan Mehmet Erdem imzası taşıyor. Mücadele Çıkmazı’nın yönetmenliğini ise Canan Ulkay üstlendi. Çekimleri geride bıraktığımız hafta sona eren projenin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Turgay Tanülkü, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi deneyimi isimler buluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ